İşte 2 ünlü analistten 2 kritik Bitcoin tahmini

Bitcoin ve toplu kripto pazarlarının şu anda bu hafta sonu ilk kez gerçekleştirdikleri satış baskısı düşmeye devam ediyor. Analistler şimdi BTC’nin yakın zamanda 9.000 dolarlık fiyat bölgesine doğru yönelmesinin son derece muhtemel olduğuna dikkat çekiyor.

Josh Rager: “Bitcoin 9.000 dolara düşebilir.”

Yazma sırasında Bitcoin 10.050 dolar olan şu anki fiyatıyla yaklaşık %43 artışla işlem görüyor. Bugün erken saatlerde, Bitcoin 10.000 dolara yükselirken ufak bir iyileşme kaydetmeyi başardı. Twitter’daki popüler bir kripto para analisti olan Josh Rager, son bir tweette Bitcoin’in son hamlesinin etkisinden bahsetti. Josh Rager en son hareketin kapıları 9.000 dolarlık bir harekete açabileceğini açıkladı.

BTC’de yerleşik bir düşüş trendi var. Bu mevcut 4 saatlik mum zaten ilk 20 dakika içinde önceki 4 saatlik mum boyutunun yarısı kadardır. Muhtemelen 9 bin dolarlık alt hedefe doğru devam edeceğine dair işaretler.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1154065588525916162?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1154065588525916162&ref_url=https%3A%2F%2Fethereumworldnews.com%2Fbitcoin-price-plummets-to-9600-as-selling-pressure-perpetuates%2F

Alex Krüger: “Bitcoin BitMEX’e açılan soruşturma nedeniyle düştü.”

Bu haftanın başlarında, dünya, ABD merkezli kullanıcıların kaldıraçlı alım satım hizmetini kullanma konusundaki kısıtlamayı aşmalarına izin vermekle suçlanan popüler kripto para ticaret platformu BitMEX’e bir soruşturma başlattığını görmekten şaşırdı. Öncelikle kripto para birimleri üzerine yoğunlaşan popüler bir iktisatçı olan Alex Krüger, bu durumun Bitcoin’deki aşağı doğru baskının arkasındaki faktörlerden biri olabileceğine dikkat çekti.

Ethereumworldnews

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir