in

İşte 2019’un trend kripto tahminleri: Ayı piyasasının sonu, altcoinlerde patlama,%51 saldırılarında artış ve daha fazlası

2019’da hangi kripto paralara yatırım yapmalı
2019’da hangi kripto paralara yatırım yapmalı

2018’de ayı piyasası hakimdi ancak birçok kripto para birimi meraklısı için yeni yıl umutlarla dolu. Ocak ayı sona ererken, eğer 2019, 2018’de gördüklerimizden daha iyi olacaksa veya fiyatlar için bir dönüm noktası ulaşacaksa bazı sorulara cevap vermesi gerekiyor. Finder.com ekibi gibi birçok uzman ve meraklı, 2019 öngörülerinde bu sorulara cevap aradı.

Kripto sorunları çözülürse piyasa olumlu yönde değişecek

Finder ekibi, Bitcoin’in değerinin ve mahremiyet paralarının değerinin 2019’da artacağını tahmin ediyordu. Finder.com CEP Jon Ostler, SEC’in Bitcoin ETF’ler hakkındaki kararı hakkındaki endişelerinin olumsuz yönde etkilediğini söyledi. Genellikle tahminler, sorunlar halledildiğinde eğilimlerin olumlu yönde değişeceği şeklindedir.


Finder ekibi üyelerinin yakaladığı trendlerden bazıları, 2019 için kendi tahminlerini yapan Invest in Blockchain’deki bir katılımcı tarafından da belirtildi.

İşte 2019’da ayıların kaçacağı ve tüm sıkıntıların unutulacağına dair ön görülen gelişmeler

Bitcoin ayı piyasası sona erecek: İlk projeksiyonun Bitcoin ve 2013/2014 ayı piyasasına benzerlikleri ile ilgisi var. Duygu, düşüş hızındaki benzerlikler, daha önce gerçekleşmemişse, bir fiyat tabanının çok yakın olduğunu sembolize ediyor.

Ancak, beklenti, büyük bir sıçrama yerine, yılın büyük bir kısmında devam eden yavaş bir öğütme eğilimine işaret ediyor gibi görünüyor.

Bazı altcoinler için büyük bir patlama: Spekülasyon, bazı altcoinlerin belirli ve meşru bir iş vakası için kripto paraların oluşturduğu genel piyasa vadesi nedeniyle değer olarak patlayacağı yönündedir. Dolandırıcı ICO’lar ve tokenler için pazardaki küçümseme, kurallara ve düzenlemelere uygun ‘gerçek projelere’ ve bağlı kripto paralara geri dönülmesine yol açacak.

Bazı büyük ICO’lar regülatörlerin Crosshair’lerine giriyor: Regülatörler, piyasaya çıkan ICO’ların bolluğunu yakalamakla meşguldü ve tamamen düpedüz dolandırıcılıklara odaklandılar. Düzenleyiciler daha agresif hale geldikçe ve kripto para birimi dünyasını daha iyi anladıkça, bazı büyük ICO’ların peşinden gideceklerini ve yatırımcılara geri ödeme talep edeceklerini öngörüyorlar.

Ethereum PoS’a geçiyor: Vitalik Buterin, uzun zamandır Proof-of-Work çalışmasının olduğunu açıkladı ve bazıları için bu çalışma yakın geleceğin Proof-of-Stake kaymasına yol açabileceğine inanmasına yol açtı.

%51 saldırıları artacak: %51 saldırı oranı yükseliyor gibi görünüyor ve büyük olasılıkla Ethereum’un PoS’a geçişi ile devam edecek. Sonuç olarak, bu tür saldırılara karşı yeterli bir savunmaya sahip olan kripto paralar büyük olasılıkla piyasada iyi bir performans sergileyecek.

Bitcoinexchangeguide

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ripple (XRP)’dan Swift'i geride bırakabilecek büyük plan!

Ripple, Swift’te karşı: İşte Ripple’ın küresel ödeme ağına karşı farklılıkları

Ocak ayının ilk yarısında tamamlanan ICO

Ocak ayının ilk yarısında tamamlanan ICO fonları 160 Milyon Dolar’a yükseldi