in , , ,

IOTA, yeni “fırsat çarkı” tanıtımını gerçekleştirdi

Günün yıldız kripto parası IOTA ile Uniswap'te son durum: Teknik analiz
Günün yıldız kripto parası IOTA ile Uniswap'te son durum: Teknik analiz

Kripto Para Haber – IOTA, nesnelerin interneti ile çalışan bir kripto para olarak piyasada yer alıyor. Domink Schiener, IOTA’nın yeni fırsatlarının dört temel özelliğini açıklamak için Twitter’da paylaşımlarda bulundu. ‘Likidite’, ‘Topluluk ve Farkındalık’, ‘Yapı Taşları’ ve ‘Finansman’, IOTA’nın fırsat çarkının dört unsurunu oluşturuyor.

Domink Schiener, yeni IOTA çözümlerinin uygulanması için tüm unsurlar gerekli olduğu için planı tekerlek olarak yayınlamaya karar verdi.


Image

Tüm sistemin ilerlemesinde IOTA’nın araçları etrafındaki topluluğun rolünü vurguladı. Teknik ilerlemeler için güvenilirlik sağlamak, IOTA Vakfı’nın ‘sorumluluğu’dur.

Schiener, 6 Temmuz 2021 tarihinde “bana bir şey sor” oturumu çerçevesinde bu öncelikleri uygulamaya yönelik “plan” hakkında daha fazla açıklama yapacağını da sözlerine ekledi.

IOTA yeni testlerine başladı

Aynı zamanda, IOTA geliştiricileri, IOTA’nın temel açık kaynaklı yazılımıyla ilgili en son güncellemeleri yayınladı. Paylaşılan Tweetlere göre, Firefly cüzdanı güncellenmiş UX ve sabit hatalarla piyasaya sürülecek.

Şu anda, yeni yazılım sürümleri özel bir uzman grubuyla kapalı testlerden geçmekte. Ayrıca, IOTA işlemleri için hem cüzdan hem de Ledger uygulamaları güvenlik denetimlerinden başarıyla geçti.

Daha önce haberleri yapılan IOTA’nın Firefly’ı, sistem için aylardır yapılan en kapsamlı yükseltme olan Chrysalis’in bir parçası olarak 2021 yılının Mayıs ayının sonlarında testi başarıyla geçmişti.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin yıl sonu ne kadar olacak?

Bitcoin yıl sonunda ne kadar olacak?

Tron, MATIC, Compound fiyat analizi: Altcoinler için beklenen yön

Ethereum Classic, Bitcoin Cash, ve LTC analizi: “Doğru altcoini seçmek”