in ,

IOTA, güncellemenin ilk haftasında büyük bir artış yaşadığını açıkladı

IOTA, yeni "fırsat çarkı" tanıtımını gerçekleştirdi
IOTA, yeni "fırsat çarkı" tanıtımını gerçekleştirdi

Kripto Para Haber – IOTA takas edilemez (NFT) token geçen hafta önemli bir büyüme yaşadı. IOTA, Twitter resmi hesabından bir rapor yayınladı. Raporda şimdiden binlerce teklif alındığı belirtildi.

IOTA, özellikle, 19 Temmuz tarihinde attığı tweette, test ağı işlemlerinin ilk haftadan toplam 966 kayıtlı ve doğrulanmış kullanıcı hesap girişi olduğunu bildirdi. IOTA’nın ayrıca, 273 dijital sanatçı, toplam 508 NFT olmak üzere sanat eserleri yayınladı. IOTA müşteriler tarafından satın alınabilir durumda ve toplamda 3.700 başarılı teklif aldı.


IOTA ekibi şöyle söyledi:

NFT pazarını geliştirmek ve yeni özellikler eklemek için çok çalışıyoruz.

Kar amacı gütmeyen IOTA Vakfı’nın kurucu ortağı Dominik Schiener, topluluğun çalışmalarının çok başarılı olduğunu söyledi. IOTA NFT Marketplace politikası, NFT madeciliği için en iyi platformlardan biri oldu. IOTA’nın politikası, daha fazla maliyeti olan Ethereum tabanlı NFT’lere karşı rekabet avantajı sağlayabilir. Ethereum ağındaki ücretlerin, özellikle ağ yoğun talep yaşadığında yükselme eğiliminde olduğu herkes tarafından biliniyor.

Bununla birlikte, platform hala geliştirme testi ağında çalışıyor. Daha fazla NFT yatırımcısını çekmek için ana ağ güncellemesinin gelmesine yönelik büyük beklentiler var.

15 Temmuz’da başlatılan platform işlem ücreti almıyor. Platformun aldığı tek ücret ise düşük para basma ücreti ve pazar yeri sahibi tarafından alınan komisyon ücreti. Platform, eserleri yeniden satıldığında sanatçılara belirli miktarda ücret ödeyen telif hakkına sahip.

NFT pazarında yer alanların çoğu, NFT oluştum, para basmak ve dağıtmak için listeme ücreti istiyor. NFT’lerin çoğu ek olarak, token satışı ve ayrıca işlem ücretleri için bir komisyon uyguluyor.

Gelecekte IOTA, hızla büyüyen NFT endüstrisinin evi olacağını her fırsatta ifade ediyor. IOTA’nın ekibi, NFT meraklılarına ve gelecek sanatçılara hızlı ve gelecek vaat eden bir pazar sunacağını söylüyor.

IOTA anahtar güncellemesi

IOTA Vakfı ve Ticari Marka Doğu Afrika (TMEA), evrak sorunlarına kalıcı bir çözüm sağlamak için yakın zamanda ortaklık kurdu. İşbirliğinin, bürokratik süreçleri dijitalleştireceği ve tedarik zincirlerine fayda sağlaması bekleniyor. Bu ortaklıkla birlikte tüm ihracat belgeleri IOTA’nın defter yapısına gönderilecek ve böylece şeffaflık ve güvenilir verilere sürekli erişim sağlanacak. Projenin ilk olarak İngiltere çay ihracatı ve Belçika balık ihracatı gibi ticaret hatlarında test edilmesi planlanıyor.

crypto-news-flash


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

XRP, Ripple davasındaki güncellemelere göre toparlanmaya başlayabilir

XRP, Ripple davasındaki güncellemelere göre toparlanmaya başlayabilir

Bitcoin ve Ethereum dip seviyelerinden bir sıçrama yaptı, daha yüksek fiyatlar gelir mi?

Bitcoin ve Ethereum dip seviyelerinden bir sıçrama yaptı, daha yüksek fiyatlar gelir mi?