in , ,

İlk 10 kripto para 5 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

Kripto para piyasaları toplam sermayesi, 5 Nisan itibarıyla 174,9 milyar dolar olarak devam ederken dün aynı saatlerdeki sermaye tutarının biraz altında olduğunu görüyoruz. Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise, 62,7 milyar dolara düşmüş görünüyor.


En büyük 20 kripto parada sakin seyir dikkat çekerken, ilk 10’da ise XRP yüzde 5’in üzerindeki kazanımı ile tek dikkat çeken kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

5 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyeleri aşağıdaki tablodaki gibi hesaplandı:

05 nisan destek direnc tablosu
kripto para haber

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya Ekonomik Forumu, Bitcoin Blockchain’i ile ilgili çarpıcı bir rapor yayınladı

Dünya Ekonomik Forumu, Bitcoin Blockchain’i ile ilgili çarpıcı bir rapor yayımladı

Analiz: Bitcoin bu seviyeyi kırarsa 7 bin 700 dolara yürüyebilir!

5 Nisan Bitcoin fiyat analizi