İlk 10 kripto para 5 Nisan destek direnç seviyeleri

bitcoin ve altcoin rallisi
Bitcoin, ETH, XRP ve LTC için oyun yeniden başladı

Kripto para piyasaları toplam sermayesi, 5 Nisan itibarıyla 174,9 milyar dolar olarak devam ederken dün aynı saatlerdeki sermaye tutarının biraz altında olduğunu görüyoruz. Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise, 62,7 milyar dolara düşmüş görünüyor.

En büyük 20 kripto parada sakin seyir dikkat çekerken, ilk 10’da ise XRP yüzde 5’in üzerindeki kazanımı ile tek dikkat çeken kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

5 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyeleri aşağıdaki tablodaki gibi hesaplandı:

05 nisan destek direnc tablosu
kripto para haber

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir