İlk 10 kripto para 24 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para piyasası 19 temmız Bitcoin son durum
Kripto paralar güne nasıl başladı?

Kripto para sermaye piyasası toplam sermaye miktarı 24 Nisan itibarıyla 182,6 milyar dolar olarak kaydediliyor. Düne göre bir miktar gerileme görülen sermaye miktarında, bu düşüşün özellikle altcoinleri etkilediğini görüyoruz. Buna nazaran piyasadaki olumlu hava hala devam ediyor.

son 24 saatlik ortalama işlem hacmine baktığımızda ise CoinMarketCap verilerine göre 48,3 milyar dolarlık bir işlem hacmine rastlıyoruz.

kaynak: Coinmarketcap

24 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance