İlk 10 kripto para 12 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para piyasası 20 temmız Bitcoin son durum
Kripto paralar güne nasıl başladı?

Kripto para piyasaları dün itibarıyla önemli bir düzeltme hareketine girdi. Bu geri çekilme neticesinde 12 Nisan sabahı itibarıyla toplam sermaye miktarı 170,4 milyar dolar olarak kaydedilirken dünün aynı saatine göre yüzde 4’e yakın bir fon çıkışı meydana geldi.

son 24 saatlik ortalama işlem hacimlerine baktığımızda 55,1 milyar dolar seviyesinde olduğunu görüyoruz. Kripto paraların belirgin bir düzeltme dalgasına içine girdiği açıkça görülürken en yüksek sermayeye sahip ilk 10 kripto parada kayıplar ortalama yüzde 5 civarında.

12 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance