in ,

Galaxy: “Ripple’dan sonra bu altcoin’de patlamının eşiğinde!”

Galaxy: “Ripple’dan sonra bu altcoin’de patlamının eşiğinde!”
Galaxy: “Ripple’dan sonra bu altcoin’de patlamının eşiğinde!”

Teknik analize göre popüler altcoin EOS’un fiyatı büyük bir fiyat hareketinin eşiğinde olabilir.

Galaxy: “Popüler altcoin EOS’un fiyatı büyük bir patlamanın eşiğinde olabilir.”

Başarılı kripto para analisti “Galaxy”, yedinci en büyük kripto paranın olası bir fiyat dalgalanmasının eşiğinde olduğunu takipçilerine bildirmek için Twitter’a gitti. CoinStats verilerine göre, ilk ademi merkeziyetçi işletim sisteminin temelini oluşturan altcoin 2,96 dolardan işlem görüyor.  Daha önce bildirildiği üzere aynı trader, Ripple’ın XRP’sinin haftalık grafikte yükseliş MACD geçişi kaydettiğini fark etti ve analiste göre bu durum inanılmaz bir fiyat artışına neden olabilir (yüzde 4.600’e kadar).

Şu an itibariyle, XRP kırmızı denizdeki tek yeşil para olmaya devam ediyor.  EOS fiyatı, 1 Ekim’de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaptığı 24 milyon dolarlık anlaşmanın yol açtığı iddia edilen önemli bir fiyat artışı yaşadı. Para cezası, pek çok kişi tarafından EOS’a bir darbe olarak değerlendirildi.

News.U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
En son Bitcoin 20.000 dolara gitmeden önce ortaya çıkmıştı: Yine görüldü!

Çarpıcı tahmin: Sabredin! Bitcoin’de azalan üçgen yukarı doğru çözülecek!

3 Mayıs altcoin analizi: Bitcoin Cash, Litecoin ve VeChain’de son durum

Sosyal medya Ekim’de “altcoin mevsimi” sözünü unuttu