Flaş kripto para haberleri: Wall Street stratejistinin Bitcoin fiyat tahmini, XRP, TRON, Litecoin, Ethereum, Stellar, Cardano ve daha fazlası

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin gösterisi, Ethereum yükseltmesi ve XRP, Ethereum, Stellar, Litecoin, TRON, Enjin haberleri
Flaş kripto para haberleri: Bitcoin gösterisi, Ethereum yükseltmesi ve XRP, Ethereum, Stellar, Litecoin, TRON, Enjin haberleri

Bitcoin ve kripto piyasası trendleri hakkındaki yeni bir rapordan, Ripple ortağı Earthport’a yapılan bir ihale savaşına kadar… Flaş kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun.

Bitcoin ve kripto para haberleri

Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Tom Lee, 2019 yılında şirketin Bitcoin ve kripto için olumlu bir bakış açısına sahip olduğunu söyledi.

Firmanın en yeni kripto raporu, önümüzdeki yıl için çoğunlukla olumlu olan makro, teknik ve temel nedenleri izliyor.

Lee, geçen yıl hiç gerçekleşmeyen bir Bitcoin boğa koşusu öngördü. Çarşamba günü, başka bir Fundstrat stratejisti olan Robert Sluymer ise müşterilere bir not yazdı ve şunları söyledi:

Bitcoin 3.100 doların altına düşerse, bunun 2.270 dolara düşeceğini gösteriyor. Bitcoin’in gerçek bir dönüş sinyali için 4.200 doları geçmesi gerekiyor.

Ripple ve XRP haberleri

Visa ve Mastercard, Ripple partneri Earthport’u satın almak için bir teklif savaşında kilitlendi. Reuters’e göre, Visa, İngiliz sınır ötesi ödeme şirketi için 319 milyon dolar teklif ediyor.

Earthport, 2014 yılında Ripple ile ortaklık kurdu ve resmi bir onay olmasa da, Ripple’ın XRP tabanlı xRapid’ini uluslararası ödemeler için test ettiği söyleniyor.

Ethereum haberleri

ConsenSys tarafından desteklenen en son Ethereum blog yayınlandı. Bu haftanın baskısı, Ethereum tabanlı platformlardan Kyber ve Basic Attention Token’ın geliştirici güncellemeleri ve haberlerinin uzun bir listesini içeriyor.

Litecoin haberleri

Litecoin yaratıcısı Charlie Lee, geliştiricilerin genel kripto pazarını artırmak için ellerinden geleni yaptığını söylüyor. Litecoin, geçenlerde ağ üzerinde gizlilik özelliklerini uygulamak için çalıştığını açıklamasının ardından dördüncü büyük kripto para oldu.

Stellar Lumens haberleri

Hollanda merkezli sosyal ticaret borsası Blockport, Stellar’ı (XLM) listeledi. Kripto para birimi, platformda mevcut 14. kripto oldu.

TRON haberleri

Bittrex International, TRON’un BitTorrent tokeni’ni (BTT) resmen listeledi. Kripto borsası, 11 Şubat’ta başlayan ilk ve sonraki BTT airdrop’larını da destekleyecek.

IOTA haberleri

IOTA ekibi, geliştiricilerle ve kripto topluluğu ile iletişimi geliştirme çabalarını anlatan yeni bir blog yazısı yayınladı. Blog yazsında iletişim geliştirme çabaları şu şekilde ifade edildi:

Mühendislik departmanımız, topluluğumuzla çok farklı ve çok daha açık bir iletişim modeline geçiyor. Trinity, Entangled, IRI ve istemci kitaplıkları için düzenli güncellemeler yayınlanacak.

Cardano haberleri

Yeni bir YouTube videosunda, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, platformun eş inceleme sürecini savunuyor. Hoskinson, hakem değerlendirmesinin gelişim sürecine ek yük getirse de, doğru bir şeyler inşa etmek için bu çabaya değer olduğunu söylüyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir