Fixy Network seçilmiş projelere yatırım desteği sağlıyor!

Fixy Network
Fixy Network

Fixy Network, start-up’lara yardım etmek için bir ödeme yöntemi olarak kripto Hediye Kartını kullanıma sunuyor. Böylece projelerin ICO sırasında token satışlarının artmasını hedefliyor. Bunun dışında seçtiği projelere 50 bin dolara kadar yatırım yapıyor.

Misyon: Strateji, Pazarlama, Yatırım ve Proje Planlama, Borsa Listeleme, Özel Yatırımcı Havuzu Danışmanlığı

Fixy Network App (uygulaması) üzerinden reklam yapmak

Yatırımcıların bir ICO’ya yatırım yaparken dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerden biri, bir tokenin kullanıcı kabulünü alıp alamayacağı ve hayata uygulanmasıyla gerçek dünyadaki sorunların çözümünde faydalı olup olmayacağıdır. Ne yazık ki, birçok proje en baştan sadece kötü bir fikirden ibarettir.

ICO aracılığıyla yatırım toplama bağlamında, kripto piyasası kapitalizasyonunda giderek artan miktarda yeni sermaye girişi görebiliyoruz. Bunun nedeni kripto para birimlerinin ana akım medyada  zamanla daha fazla ilgi görmesi ve G20 ülkeleri tarafından yapılan düzenleme girişiminin yakın zamanda kripto paralar  ile ilgili yasal kesinlik sağlayacak olması. Böylece yaygın görülen ICO ile ilgili sahteciliklerin önüne geçilebilecek.

Şimdiye kadar birçok yatırımcı, ICO’lara yatırım yapmanın zor bir şey olduğunu kanısındadır. Birçoğu ICO’lara katkıda bulunmakla ilgilense de, bunu yapamıyorlar çünkü ilk kez aldıkları kriptolarını ve cüzdanlarını, ICO’lar için bir ödeme şekli olarak kullanma sürecininin karmaşık olduğununu düşünüyorlar.

Fixy Network tarafından sağlanan hediye kartları, insanlara uygun bir kısayol sağladığından, uzun doğrulama sürecinden geçmeden kripto para dünyasına girmeleri için bir fırsat verecektir. ICO’nun Hediye kartları, bir web sitesindeki çevrimiçi kredi kartları gibi satılacak ve dünyanın her yerinden herkese kolay erişim sağlayacak. Satın aldıktan sonra, normal posta veya e-postayla talep edilebilecek.

Potansiyel yatırımcılar, Fixy Network tarafından sağlanan Hediye kartlarını kullanarak, erc20 token’larını kullanan herhangi bir ICO’ya yatırım yapabilir ve ICO’nun token’ıyla yüklenen hediye kartını FIAT parasıyla satın alabilir. Bu yöntem, herhangi bir ICO için yeni yatırımcılar elde etmek için son derece rekabetçi bir avantaj sağlar. Çünkü borsalar aracılığıyla cryptocurrency satın alma ihtiyacı ve hala karmaşık adımlar olarak algılanan kripto cüzdanlar kurma gibi birçok yeni yatırımcıya zor  noktaları ortadan kaldırır.

Yeni ortaklık duyurusu

Fixy Network, geçmişte birden çok ortaklık kurduktan sonra 2 yeni ortaklığı duyurmaktan memnuniyet duyuyor:

Agent Mile (agentmile.com) Yapay Zeka destekli dünyanın ilk merkezi olmayan CRE kiralama platformu. Agentmile, brokerlerin ve ev sahiplerinin ticari mülklerini Blockchain destekli MLS’de listelemelerini sağlar ve  gelişmiş kiralama özellikleri, yönetim ve raporlama araçları sunar.

Innovative Bioresearch (innovbioresearch.com) Yenilikçi Bioresearch Ltd; HIV, kanser ve rejenerasyon araştırmaları alanında yenilik getirme hedefi ile özel olarak düzenlenmiş bir biyoteknoloji şirketidir. Buna ek olarak; INNBC Token, JDM online garajımızdan klasik ikonik JDM arabalarını satın almak için harcanabilir ve bu nedenle gerçek fiziksel malların değeriyle desteklenir.

Daha fazla ortaklık anlaşmaları yakında açıklanacak, bizi takip etmeye devam edin!

Fixy borsa listelenme fırsatı

Son olarak, Fixy ağı bir altcoin borsası kurmaya çalışıyor ve tüm ortaklık kurduğu ICO’ları borsada listeleyecek. Fixy akıllı telefon uygulamasında, Altcoin değişim özelliği kullanıcılara kolay erişim ve kolaylık sunarak kullanıcı sayısının sürekli olarak artmasını sağlayacaktır. Bir şirket Token’ını borsada listelemek isterse, ücret FXY Token aracılığı ile ödenecektir.

Fixy Token 8 Haziran 2018 tarihinde popüler borsalarda listelenecek ve toplam Token arzının yüzde 85’ini yakacak. FXY Token B2B anlaşmaları için 2$’a sabitlenecek. Aslında forkdelta’da 0,1$’a ticareti yapılabilir.

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz

Fixy Network

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – YouTube – MediumGitHub – White Paper

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?