Fixy Network: Kripto para kullanımını kolaylaştıracak Blockchain tabanlı uygulama

Fixy Network
Fixy Network

Günlük yaşamda kripto para biriminin kullanımını kolaylaştıracak blockchain tabanlı çözüm sunan Fixy Network, geliştirdikleri uygulama ile bu sorunu çözeceğine inanıyor. 2018 Mayıs ayında ICO sürecine başlayacak olan Fixy Network, PRIVATE SALE kısmını tamamladı.

Fixy Network token bilgileri:

Ethereum ERC20 Token

100% =  100.000.000 | Toplam Adet

68%   =   68.000.000 | PRE-ICO ve ICO’da satışa sunulacak miktar

5%     =   5.000.000 | PRIVATE SALE’da satildi ve 400 ETH toplandı

Fixy Network, insanların günlük yaşamlarında kripto para birimini kullanmasını mümkün kılar. Fixy ağı, merkezi olmayan bir pazar ve merkezi olmayan bir Exchange içerecektir. Kripto-para piyasasına girmek, hiçbir zaman yeni kripto-para meraklısı için kolay bir süreç olmamıştı. Fakat Fixy Gift Card ile, bu süreç daha kolay olacaktır. Tüm Fixy ağı, kripto-para dünyasına girişi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca kripto para biriminin günlük hayata etkin bir şekilde uygulanmasını sağlayacak özelliklere sahiptir.

Fixy Network’ün ana konsepti, iki temel özelliğe dayanmaktadır: merkezi olmayan bir pazarın kullanımı ve herkesin kolaylıkla kullanabileceği merkezi olmayan bir alışveriş sürecini sunmaktır. Daha spesifik olarak, kripto para piyasasına giriş, Fixy Network onaylı mağazalar tarafından satılacak ve FIAT para ile satın alınacak olan Fixy Crypto Gift Card ile yapılacaktır.

Söz konusu mağazalar, Fixy App Store Konum özelliği sayesinde kolayca bulunacak. Fixy Network ekibinin hedeflerinden biri de, Fixy, Crypto Gift Card Eşya Mağazasını bir çok perakende satış noktasına yerleştirmektir.

Satın alma sonrası kullanıcılar, Fixy App’de, hediye kartı miktarını alabilir ve daha sonra doğrudan Fixy merkezsizleştirilmiş exchange ve pazarda depolayabilirler.

Fixy’nin, merkezi olmayan exchange ve pazarına girdikten sonra, kullanıcılar OTC işlemlerine katılabilir ve paralarını kendi seçtikleri kripto para birimine ya da FIAT para birimine dönüştürebilirler – ya da tam tersi – bu süreçte Fixy tarafından herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır.

Şirketin CEO’su ve kurucusu Hasan Turgut, şunları söyledi:

Fixy Network, kripto para birimi işlemlerini ve kripto para birimi ticaretini doğrudan yapmak, başlangıç sermayesi ne olursa olsun tüm yatırımcılara eğitim ve finansal geçmişlerini önemsemeden, ulaşmak amacıyla hazırlanmıştır.

Nisan ayinda 3 tane AMA (ask me anything : istediğini sorabilirsin) etkinliği düzenlenecek. Almanca, Ingilizce ve Türkce olarak. Eğer Türkiye’den yüksek katilim olursa, etkinlik yapılması da düşünülüyor.

Sıkça sorulan sorular (SSS)

S: FXY Token’ın fiyatı ne kadar?
C: 1 ETH = 5000 FXY veya eşdeğeri 1 FXY = 0.0002 ETH

S: Takıma katılabilir miyim?
C: Evet. Farklı yetenekteki kişileri takımımıza dahil ediyoruz.

S: Planlanan Softcap ve Hardcap hedefiniz nedir?
C: Softcap: 2.000 ETH | Hardcap: 11.400 ETH

S: Kişisel bilgilerim ne kadar güvende?
C: Kişisel bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. KYC sürecimiz ve benzersiz cüzdan sahipleri
için tamamen şeffaftır. Yapılan işlemleri cüzdan sahibi public adres üzerinden açık bir biçimde
takip edebilir.

S: Destek ekibiniz var mı?
C: Evet, sorularınıza en kısa sürede yanıt vermek için görevli destek ekibimiz mevcut.

S: Fixy cüzdanı hangi para birimlerini destekleyecek?
C: FXY, BTC, BCC, LTC, ETH olarak planlandı ve diğer para birimleri daha sonra açıklanacak.

S: Fixy Token borsalarda listelenecek mi?
C: Softcap’a ulaşıldıktan sonra, çoğu aktif borsa ile iletişim halinde olacağız.

Şirket bilgileri:

Merkezi: Hongkong

CEO and Founder: Hasan Turgut

Adres: 20th Floor, Central Tower, 28 Queen’s Road, Central, HK

Registry Nummer:  2659347

İlerleyen günlerde FIXY Network ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forum platformumuzda açmış olduğumuz “Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın konusuna bakarak destek alabilirsiniz.

FIXY NETWORK “İletişim Bilgilerine” aşağıdaki linkleri kullanarak erişim sağlayabilirsiniz:

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – Youtube – MediumGitHub – White Paper

__________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?