in

eToro hızla artan SHIB talebine yanıt olarak Shiba Inu’yu listeledi

eToro hızla artan SHIB talebine yanıt olarak Shiba Inu'yu listeledi
eToro hızla artan SHIB talebine yanıt olarak Shiba Inu'yu listeledi

Kripto Para Haber – Dünyanın en bilindik ve en popüler yatırım platformlarından biri olan eToro, uzun süredir kripto para birimi endüstrisinde. Kısa bir süre önce, eToro yalnızca kriptonun potansiyelini değil, aynı zamanda talebin de nihayetinde artacağını fark etti ve platformuna çok sayıda varlık ekledi.

Benimseme arttıkça, kripto topluluğu da büyüyor ve üyelerinin çoğu, eToro’nun desteklenen kripto paralar listesini genişletmesini ve genellikle bir dizi popüler kripto paranın listelenmesini talep etti. eToro bu talebe yanıtsız kalmadı ve yeni kripto varlıkları portföyüne eklemeye başladı.


SHIB eToro’ya geliyor

Kripto endüstrisinin en popüler dijital para birimlerinden biri olarak DOGE’nin yerini alacağına inanılan ve kripto endüstrisinin “Dogecoin Katili” olarak adlandırılan Shiba Inu (SHIB) 600.000’den fazla kişinin portföylerine girmeyi başardı.

Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse Nisan 2021’in sonlarında Shiba Inu’nun 132 milyon kullanıcısı vardı. Haziran 2021’in sonunda bu sayı 221 milyon kullanıcıya yükseldi. Kullanıcı sayısındaki artış, SHIB’nin Crypto.com gibi platformlarda listelenmesini takiben gerçekleşti. Bununla birlikte, SHIB’nin eToro’da listelenmesi ve kullanıcı sayısının artması benzer bir büyüme ile sonuçlanabilir.

eToro, kullanıcıların birçok farklı varlığa yatırım yapmasına izin verdiği için popüler bir platform. Aynı zamanda 25 dolarlık çok düşük bir giriş alt limitine sahip olan platform yeni yatırımcılar için ilk seçeneklerden biri.

Shiba Inu’nun fiyatı şu ana kadar bu gelişmeye pozitif yönlü bir tepki vermedi. Fakat birçok yatırımcı herhangi bir yükseliş işaretine tepki vermeye hazır olarak kripto paranın gelişimini yakından takip ediyor.

invezz


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stellar fiyat tahmini: XLM Ağustos ayında alım fırsatı verecek mi?

Stellar fiyat tahmini: XLM Ağustos ayında alım fırsatı verecek mi?

Bitcoin Gold yüzde 10'dan fazla artış gösterdi: Kullanıcı tabanı genişliyor

Bitcoin Gold yüzde 10’dan fazla artış gösterdi: Kullanıcı tabanı genişliyor