in

eToro CEO’sundan Bitcoin hakkında önemli açıklama ve fiyat tahmini geldi!

Ünlü milyarder Bitcoin ’i sevdiğini açıkladı
Ünlü milyarder Bitcoin ’i sevdiğini açıkladı

Kripto Para Haber – El Salvador gibi ülkeler Bitcoin için olumlu adımlar atarken bazı diğer bölgeler dijital para birimini yasaklamak için bastırıyor. Buna rağmen bazı endüstri uzmanları Bitcoin’in kalıcı olduğuna inanıyor, hem de sonsuza kadar.

“Bitcoin fiyatı önemli miktarda artmazsa şaşırırım”

eToro’nun CEO’su Yoni Assia, Bitcoin 2021 Miami’deki özel bir röportaj sırasında Cointelegraph’a Bitcoin’i “kriptonun kralı” olarak gördüğünü söyledi ve en popüler dijital para biriminin kalıcı olacağını iddia etti.


“Dünyada temelde iyi yerel para birimine sahip olmayan 5 milyar insan olduğu için önümüzdeki üç ila beş yıl içinde Bitcoin fiyatında önemli bir artış görmezsek şaşırırım.”

eToro ABD’nin genel müdürü Guy Hirsch ise bu hayalin gerçekleşmesi için insanların “paranın merkezden uzaklaştırılması” anlayışına inanması gerektiğini söyledi:

“Bence Bitcoin için ahlaki durum, insanlara bunun doğru olduğunu öğretmek, temelde devleti ve parayı ayırmaktır. Sonunda hepimizin arzu ettiği vizyonu yaratacak.”

Düzenlemeler: Eski dünya ile yeni dünya arasında köprü kurmak

Assia, merkezsiz bir geleceğe hazırlanmak için eToro’nun geleneksel finans ve kripto endüstrisi arasında bir köprü kurduğunu belirtti. Bu nedenle Assia, kripto varlıkları ve hisse senetlerinin kombinasyonunun önemli olduğunu açıkladı.

“Müşterilerimizin çoğu, platformda hem kripto para hem de hisse senedi ticareti yapıyor. Bence bu kesinlikle gelecekte devam edeceğini göreceğimiz bir trend.”

Assia ayrıca, özellikle merkezsiz finansta inovasyon söz konusu olduğunda, kripto alanına daha fazla kurumun girdiğini görmenin güzel olduğunu belirtti:

“DeFi şu anda vahşi batı gibi. Düzenleme yok, gerçek finansal kurumlar yok, ancak birçok şaşırtıcı yenilik var. Bence bu inovasyonun birçoğunun geleneksel veya düzenlenmiş finansal kurumlara, merkezî şirketlere bu inovasyonu doğrudan tüketicilere sunabilmesi için girdiğini göreceğiz.”

Ayrıca Assia, önümüzdeki 10 yıl içinde yerel dijital varlıklara 100 trilyon doların üzerinde bir transfer olacağını düşündüğünü belirtti. Kendisi bunun neredeyse tüm finansal varlıkların nihayetinde ilerleyen Blockchain ağlarına dahil edileceği fikriyle teşvik edileceğini belirtti.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarihin en pahalı şaka NFT'si olan Doge alıcısını buldu!

Tarihin en pahalı şaka NFT’si olan Doge alıcısını buldu!

Polkadot ve Tron fiyat analizi: DOT ve TRX nereye gidiyor?

Polkadot ve Tron fiyat analizi: DOT ve TRX nereye gidiyor?