Ethereum’da büyük yükseliş kapıda! İşte analist görüşleri

Usta analist: “Ethereum “destansı boğa” rallisine başlıyor!”
Usta analist: “Ethereum “destansı boğa” rallisine başlıyor!”

Toplu kripto pazarları, son birkaç ay içinde herhangi bir zamanda birkaç yavaşlama belirtisi gösteren bir yükseliş momentumu girişiyle karşı karşıya kaldı. Bu momentum, Ethereum (ETH) gibi altcoinlerin yakın gelecekte daha fazla dalgalanmasına izin verecek teknik formasyonları güçlendirmesine izin veriyor.

Şimdi, analistler Ethereum’un Litecoin’in geçtiğimiz birkaç hafta boyunca yaptığı inanılmaz yükseliş fiyat hareketlerini taklit etmesini bekliyor, bu da ETH’nin yakında yeni yükseklere ulaşabileceği anlamına geliyor.

Ethereum, alım basıncı arttıkça haftalık yükseklere çıkıyor

Yazma sırasında Ethereum günlük yaklaşık 270 dolar seviyesinde yüzde 2,5 oranında artışla işlem yapıyor. Bir hafta boyunca ETH, yaklaşık 230 ABD doları olan düşük seviyelerden önemli ölçüde yükseldi. Ethereum’un yıllık fiyat hareketine bakarken, analistlere göre kripto para biriminin şu anda bir boğa piyasasının  içinde olduğu açıkça görülüyor. Çünkü kripto paranın 100 doların altındaki fiyatlardan 290 doların üzerindeki yükseklere kadar çıktığı görülüyor.

Her ne kadar ETH, şu ana kadar yılın en yüksek seviyelerinin biraz altında işlem görse de analistlere göre kripto para birimi önemli derecede yükselişli bir teknik formasyona maruz kalabilir. Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Crypto Rand, son zamanlarda attığı bir tweette ETH’den bahsetti ve şu anda bir boğa koşusu oluşturma sürecinde olduğunu açıkladı.

Analistler: “Ethereum, Litecoin gibi çok yükselecek.”

Geçtiğimiz ay Litecoin, Mart ayının sonunda 60 dolarlık en düşük seviyesinden, geçen hafta 140 doların üstüne çıkarak önemli ölçüde arttı. Şimdi, bazı analistler Ethereum’un bunun gibi kayda değer bir fiyat hareketi yapacak olan bir sonraki kripto para olacağına inanıyorlar.

Twitter’daki bir başka popüler kripto analisti olan Credible Crypto, son bir tweette ETH hakkında konuştu ve 40 bin takipçisine, Ethereum’un yakında LTC’nin yükseliş fiyat hareketini yansıtsa da ilk önce 270 dolar civarında bir satış baskısına maruz kalacağını söyledi.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir