in

Dev yatırım firmasının kurucusundan Bitcoin hakkında dikkat çeken açıklama geldi!

Dev yatırım firmasının kurucusundan Bitcoin hakkında dikkat çeken açıklama geldi!
Dev yatırım firmasının kurucusundan Bitcoin hakkında dikkat çeken açıklama geldi!

Kripto Para Haber – Ark Invest kurucusu ve CEO’su Cathie Wood, Bitcoin için “kripto varlık ekosisteminin rezerv para birimi” ifadesini kullandı. Wood BTC’nin yükselişini sürdüreceğini iddia etti.

Wood: “Bitcoin rezerv para birimidir, yükselişini sürdürecektir.”

Bloomberg’e verdiği röportajda küresel varlık yönetimi firmasının başkanı, Ark Invest’in neden lider kripto para biriminde aşırı derecede yükseliş beklediğini açıkladı.


Bitcoin’e olan güvenimiz 2017’den beri arttı. Çünkü 20.000 dolardan 4.000 doların altına düştüğünü gördük. Aslında 2019’da bence 3.000 seviyesine iyi ulaştı. Peki bu bize ne anlattı? Bu, Bitcoin’in kripto varlık ekosisteminin rezerv para birimi olduğunu aklımızda doğruladı. Bu yüzden çok önemli bir role sahip: Rezerv kripto para birimi. Menkul kıymet para birimine uçuş. Bitcoin teknolojisi veya Bitcoin’in blok zinciri, diğer tüm blok zincirlerinden en güvenli olanıdır.

“BTC fiyatı 500.000 doları görebilir.”

Wood, geçtiğimiz ay Barron’a kurumsal yatırımcıların BTC’ye olan ilgisinin devam etmesinin fiyatını daha da yükseltebileceğini söyledi.

Ark Invest CEO’su, gayrimenkul ve gelişmekte olan piyasalarda kurumsal yatırımcıların “yüzde yarım payla başladığını, ardından %1 ve sonra %5 veya yaklaşık olarak ilerlediklerini” belirtti. Wood’a göre, kurumsal yatırımcılar Bitcoin’e benzer bir orta-tek haneli yatırım yaparsa Bitcoin 500.000 dolara kadar yükselebilir.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni gün yeni rekor! Bitcoin 26.000 doları geçti - Piyasada son durum

Yeni gün yeni rekor! Bitcoin 26.000 doları geçti – Piyasada son durum

Bitcoin 26.000 doları aşarken uzmanlardan yepyeni tahminler geldi!

Bitcoin 26.000 doları aşarken uzmanlardan yepyeni tahminler geldi!