in ,

DeFi protokollerinde kilitlenen Ethereum miktarında şok düşüş!

DeFi protokollerinde kilitlenen Ethereum miktarında şok düşüş!
DeFi protokollerinde kilitlenen Ethereum miktarında şok düşüş!

Kripto Para Haber – Kasım ortasından bu yana DeFi protokollerinde kilitlenen Ethereum miktarı ciddi bir düşüş yaşadı. DeFiPulse.com’un verilerine göre, DeFi’de kilitli olan Ethereum miktarı 15 Kasım’dan bu yana yaklaşık 2,23 milyon azaldı.

DeFi protokollerindeki Ethereum miktarı yüzde 25 geriledi

DeFi’de kilitli olan Etheruem miktarı 15 Kasım’da 8,929 milyondu. Bu haberin yazıldığı sırada DeFi’de kilitli olan Ethereum miktarı şu anda 6,7 ​​milyon ETH’ye geldi. Bu %25’lik ciddi bir düşüş.DeFi protokollerindeki ETH miktarındaki düşüş, Ethereum’un ETH 2.0 hamlesiyle aynı zamana denk geliyor. CryptoQuant.com’dan alınan verilere göre, ETH 2.0 sözleşmesine yatırılan ETH miktarı kasım ortalarında katlanarak artmaya başladı.

Bu haberin yazıldığı esnada stake sözleşmesine toplam 978.656 ETH yatırıldı. Bu sayı artık DeFi’de kilitli olmayan Ethereum’un yaklaşık yarısını oluşturuyor.

ETH 2.0 için staking desteği genişliyor

Ayrıca Binance ve Coinbase kripto borsalarının ETH 2.0 staking’i desteklemeyi planladığı gelen önemli haberler arasında yer alıyor. . Binance, kullanıcıların ETH’lerini hisselerine izin vermeye başladı, Coinbase ise 2021’de yapacak.

Bu da Ethereum yatırımcılarının ETH 2.0 hissesi için gerekli 32 ETH’ye sahip olmaları gerekmediği ve bu borsalarda havuzlama yoluyla katılabilecekleri anlamına geliyor. Binance durumunda, staking ödüllerinin %5 ile %20 APY arasında olduğu tahmin ediliyor.

Kripto borsalarındaki fonların çekiciliği ve güvenliği, Ethereum yatırımcılarının DeFi protokolleri yerine ETH 2.0 hissesini seçmeleri için bir teşvik sağlayabilir. İkincisi ani kredilere eğilimliydi, bu nedenle yield farming yapanlar için hafif bir endişe yarattı.

ethereumworldnews


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MetaMask

Kimlik avı saldırısı: Ethereum Cüzdanı MetaMask taklidine dikkat!

Ripple CEO'sundan kritik açıklamalar: Bitcoin hakimiyeti ne zaman bitecek? XRP ile BTC arasında rekabet var mı?

Ripple CEO’sundan kritik açıklamalar: Bitcoin hakimiyeti ne zaman bitecek? XRP ile BTC arasında rekabet var mı?