in

Daha önceden 250 milyon dolarlık Bitcoin alan şirketten bir yeni alım daha

Daha önceden 250 milyon dolarlık Bitcoin alan şirketten bir yeni alım daha
Aha önceden 250 milyon dolarlık Bitcoin alımını gerçekleştirmesiyle gündeme gelen MicroStrategy'nin düzenleyici bir dosyada Bitcoin varlıklarını genişletebileceğini belirtmesinden bir gün sonra, firmanın CEO'su tam da bu hamlenin yapıldığını doğruladı.

Daha önceden 250 milyon dolarlık Bitcoin alımını gerçekleştirmesiyle gündeme gelen MicroStrategy’nin düzenleyici bir dosyada Bitcoin varlıklarını genişletebileceğini belirtmesinden bir gün sonra, firmanın CEO’su tam da bu hamlenin yapıldığını doğruladı.


175 milyon dolarlık Bitcoin daha

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Salı sabahı bir tweet’te, firmanın 16.796 BTC daha satın aldığını belirterek şimdi şirketin 425 milyon dolarlık BTC’ye sahip olduğunu vurguladı.

Pazartesi günü bildirildiği üzere, MicroStrategy, 14 Eylül’de Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yaptığı başvuruda, Bitcoin’in, piyasa koşullarına ve Nakit Varlıklar için işletmenin beklenen ihtiyaçlarına bağlı olarak, şirketin “birincil hazine rezerv varlığı olarak hizmet verdiğini” ifade etmişti.

Firma daha önce bitcoin alımlarını enflasyona karşı bir koruma olarak konumlandırmıştı.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin opsiyonlarındaki açık sözleşmeler tüm zamanlar rekoru kırdı!

Başka bir Bitcoin çöküşü kapı da mı? İşte bilmeniz gereken her şey

Ethereum 2.0’a geçiş yaklaşıyor - Serenity Faz 0 teklifi sunuldu

Merakla beklenen Ethereum 2.0’a geçiş yaklaşıyor