in ,

Chainlink (LINK)’ten göz kamaştıran performans: Yeni ortaklıklar geliyor

Chainlink (LINK)'ten göz kamaştıran performans: Yeni ortaklıklar geliyor
Chainlink (LINK)'ten göz kamaştıran performans: Yeni ortaklıklar geliyor

Chainlink (LINK) yaklaşık 2 haftada yüzde 70 arttı. Altcoin yılbaşına kıyasla ise yüzde 750 oranında artış yaşadı.

Chainlink (LINK), Mixicles’ın ortaya çıkması ile hızla arttı

Fiyat artışı, kamuya açık Blockchain’lerde Ölçeklendirilmiş Finans (DeFi) araçlarına gizlilik getirmesi beklenen Mixicles’ın ortaya çıkmasının ve Intel ile olan işbrliğini duyurulmasının ardından geldi. Birkaç gün önce, Chainlink Mixicles’ı piyasaya sürdü. Oracles kullanarak, Ethereum (ETH) gibi kamuya açık Blockchain’lere gizlilik sağlamak mümkün olacak. Blockchain ağlarını işletmek isteyen işletmeler artık kullanımları için daha çekici bir özelliğe sahip olacaklar. Bu konuda, Chainlink tarafından yayınlanan resmi bir blog yazısı şunları açıklıyor:

Gizliliği tanıtarak, Ethereum gibi kamu Blockchain’leri işletmeler için daha cazip hale geliyor, çünkü veri gizliliğini çevreleyen yasal engeller hem uygun maliyetli hem de ölçeklenebilir bir şekilde ortadan kaldırılıyor.

Bu şekilde, Mixicles Ethereum’a özel Blockchain’lerle rekabet etmek için kritik bir gizlilik özelliği sunar. Merkezi olmayan bir ağ olan Chainlink, kullanıcıların sözleşmelerinin farklı ademi merkeziyetçilik, veri toplama ve oracle seçimi kullanarak zincir dışı herhangi bir şeyle nasıl iletişim kuracaklarını özelleştirmelerini sağlar. Ağ, akıllı sözleşmelere veri sağlar, web API’leri, kurumsal sistemler, bulut sağlayıcılar, IoT cihazları, ödeme sistemleri ve daha fazlasına güvenli erişim sağlar.

Chainlink’in fiyatı yılbaşına kıyasla yüzde 750’den fazla yükseldi

Chainlink, akıllı sözleşmelerin güvenli ve güvenilir veri sağlayıcılara sahip olmasını sağlayan merkezi olmayan bir ağ sistemi olarak pazarda genişliyor. Bu proje bağımsız aracılar için bir pazar, onları kişiselleştirme esnekliği ve bu zincir içi ölçütleri kullanarak değerlendiren bir itibar çerçevesi sunuyor. Mixicles’in kısa sürede Ethereum Blockchain’inde canlı olması bekleniyor. Chainlink, kamu Blockchain’lerinde finans alanında kurumsal akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi ile ilgili bağlantı ve gizlilik sorunlarını çözmek için çalışıyor.  LINK şu anda pazardaki ilk 120 arasında en iyi performans gösteren kripto para. Cari yılın başından bu yana LINK, yüzde 750’den fazla yükseldi.

Usethebitcoin

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ripple CEO’sunda çarpıcı XRP ve Bitcoin açıklaması

Ripple CEO’sunda çarpıcı XRP ve Bitcoin açıklaması

Japon siyasetçier kripto para birimlerini kendileri için onayladı

Japon siyasetçier kripto para birimlerini kendileri için onayladı