in

Cardano’nun cüzdanı Yoroi, dApps entegrasyonu için connector piyasaya sürdü

Son haftanın gözde altcoin'i yükselmeye devam edecek mi? Detaylı anlatım
Son haftanın gözde altcoin'i yükselmeye devam edecek mi? Detaylı anlatım

Kripto Para Haber – EMURGO’nun Yoroi Cüzdanı, Cardano’nun (ADA) merkezsiz uygulamalar ekosisteminin bir yapı taşı olacak. Yeni bir araç olan dApps Connector, ADA sahipleri ile Cardano (ADA) üzerindeki merkezsiz uygulamalar arasındaki etkileşimi mümkün kılıyor.

Yoroi Cüzdan, dApps Connector’ı yayınladı: Neden çok önemli?

Cardano (ADA) Blockchain altyapısının arkasındaki geliştirme ekibi EMURGO, amiral gemisi son kullanıcı ürünü Yoroi Wallet’taki geliştirme güncellemesini paylaştı.


EMURGO’nun açıklamasına göre, Yoroi Cüzdan’ın gelecek sürümleri Cardano tabanlı merkezi olmayan uygulamalar için bir araç olan dApp Connector ile güçlenecek.

Yoroi’nin dApp konektörü ile Cardano (ADA) meraklıları, PoS blok zincirinde geliştirilen çeşitli türde merkezi olmayan uygulamalarla etkileşime girecek.

Mühendisler, merkezi olmayan uygulamalarda ihtiyaç duyulan jeton satma, kaynaklara erişim kazanma gibitüm işlemlerin birkaç tıklamayla dApp konektörüyle erişilebilir olacağını belirtti.

Cardano (ADA) ekosisteminin parlak geleceği

Sonuç olarak Yoroi, kullanıcılarının Cardano (ADA) üzerindeki akıllı sözleşme araçlarını sorunsuz bir şekilde kullanmalarına izin verecek.

Yoroi, Cardano’a ADA ve ERGO’nun ERG tokenleri için bir dijital cüzdan. Yoroican, tokenleri depolamanın ve göndermenin yanı sıra, Cardano topluluğu tarafından Project Catalyst içindeki oylama prosedürlerinde de kullanılabilir.

dApp’lerin gelişmiş entegrasyonu ile Cardano’nun (ADA) yüksek performanslı akıllı sözleşme işlevi, yeni merkezi olmayan uygulamaları platforma çekebilir.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paypal’ın kriptodan yana yüzü gülüyor: Yeni özellikler yolda

Paypal’ın kriptodan yana yüzü gülüyor: Yeni özellikler yolda!

Altcoin’e hücum: Dogecoin ve Shiba Inu ikinci çeyrekte %54 artış sağladı

Altcoin’e hücum: Dogecoin ve Shiba Inu ikinci çeyrekte yüzde 54 artış sağladı