in

Bu token çıldırdı! 24 saatte yüzde 50 artış

Bu token çıldırdı! 24 saatte yüzde 50 artış
Bu token çıldırdı! 24 saatte yüzde 50 artış

İlk olarak Nisan 2019’daki Coinbase Pro’da listelenme girişiminde başarısız olan Maker DAO’nun MKR tokeni, en sonunda platforma adım atttı. Bu gelişmenin ardından MKR token fiyatı 24 saatte yüzde 50 fırladı.

Coinbase Pro MKR token ticaretini salı günü başlatıyor

Dün yapılan duyuruya göre Coinbase Pro, kullanıcılardan 8 Haziran pazartesi günü MKR mevduatlarını kabul etmeye başlayacak. Platformda yeterli likidite sağlandıktan sonra, tam ticaretin 9 Haziran Salı günü TSİ 19.00’da başlaması planlanıyor.

MKR-USD ve MKR-BTC’de işlem çiftlerini aşamalar halinde açacağını duyuran borsa sağlıklı bir pazar için metriklerin karşılandığından emin olmak için tam ticarete geçmeden önce denemeler gerçekleştireceklerini belirtti.

Nisan 2019’da Coinbase Pro, bazı ülkelerde trader’lar için kripto para birimine destek eklemişi. Ancak sağlıklı bir piyasa için borsa metrikleri karşılanamadığı için likidite sorunları nedeniyle tam ticaret etkinleştirilmedi.

Her zamanki gibi, Coinbase Pro’da MKR’nin ikinci kez desteklenmesi, platforma göre “sadece transfer”, “sadece post”, “sadece limit” ve “tam ticaret” olmak üzere dört aşamadan geçecek.

İlk iki aşama yatırımcıların MKR’yi Coinbase Pro hesaplarına yatırmasına ve daha sonra limit emir vermesine izin verecek. Son iki aşama ise kullanıcıların limit emirlerini eşleştirmelerini ve platformda tam MKR ticaretine başlamasını sağlayacak.

Maker (MKR), CMC sıralamasına göre piyasa değeri açısından dünyanın 26. büyük kripto para birimi. MKR’nin ilk başarısız girişimden sonra Coinbase Pro’ya eklenmesi proje için bir kilometre taşı olarak nitelendiriliyor. Kripto paranın değeri duyurudan sonra önemli ölçüde arı.

Bu haberin yazıldığı sırada, MKR günlük grafikte neredeyse %50’lik bir artışı temsil eden 525 dolardan işlem görüyor. Coin’in piyasa değeri ise 465 milyon dolara yükseldi.

Bu yazı ilk olarak Cryptopotato’da yayımlanmıştır.

Bollinger Bantları’nın mucidinden umut veren Bitcoin tahmini!


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bollinger Bantları’nın mucidinden umut veren Bitcoin tahmini!

Bollinger Bantları’nın mucidinden umut veren Bitcoin tahmini!

30 Mayıs Tezos analizi: XTZ için teknik göstergeler ne söylüyor?

30 Mayıs Tezos analizi: XTZ için teknik göstergeler ne söylüyor?