in

BtcTurk ve Paribu’ya para gönderme özelliği artık Yapı Kredi Mobil’de

BtcTurk ve Paribu’ya para gönderme özelliği artık Yapı Kredi Mobil’de
BtcTurk ve Paribu’ya para gönderme özelliği artık Yapı Kredi Mobil’de

Akbank’ın hamlesinin ardından  Yapı Kredi Bankası da mobil uygulamasına kripto para borsalarına direkt para transferi özelliği getirdi.

Transferler kolay bir şekilde yapılabilecek

Yapı Kredi Mobil artık kripto para borsalarına transfer yapmaya izin veriyor. Kullanıcılar, kripto para borsalarına böylelikle hızlıca para gönderebilecek.


Bunu yapabilmek için kullanıcıların Kripto Platform İşlemleri menüsünden istedikleri kurumu seçip sadece tutar bilgisi girmeleri yeterli olacak.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yapı Kredi COO’su Cahit Erdoğan şu ifadelere yer veriyor:

“Dijitalleşme, tüm dünyada alışkanlık ve rutinleri değiştiriyor. Bununla birlikte teknolojinin gelişmesi ve dijitalleşme hızının artmasıyla birlikte varlık kavramı da giderek şekil değiştirdi.

Yapı Kredi olarak tüm bu gelişmeleri yakından takip ediyor, dijital alandaki yatırımlarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda son teknoloji ve trendlere göre şekillendiriyoruz.

Dijitalleşen günümüz dünyasında artık kullanıcılar diledikleri bankacılık hizmetine, diledikleri zaman ve mekanda en hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak istiyor. Bu kapsamda müşterilerimizin bireysel ve kurumsal 800’ün üzerinde bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebildiği Yapı Kredi dijital kanallarına bir yenilik daha ekledik.

Artık kripto varlık platformlarına para transferi hizmetimizle, Türkiye’de kripto para alım-satımı yapılabilen Btcturk ve Paribu borsalarına Yapı Kredi Mobil aracılığıyla hesaptan direkt para gönderilebilmesini sağlıyoruz. Bundan sonraki süreçte de dijital bankacılık alanında örnek ve öncü  konumumuzu sürdürerek yeni teknolojileri en kullanışlı şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.”


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MicroStrategy CEO'su Saylor: "Çin Bitcoin madenciliğini tamamen yasaklarsa boğa döngüsünü ateşler"

Bitcoin hash gücü Çin’den uzaklaşıyor – neler olacak?

FTX borsası vadeli işlemler piyasasına keresteyi ekledi

FTX borsası vadeli işlemler piyasasına keresteyi ekledi