BTC, ETH, XRP Fiyat Tahmini: Boğalar, ayıların baskısına dayanabilecek mi?

BTC, ETH, XRP Fiyat Tahmini: Boğalar, ayıların baskısına dayanabilecek mi?
BTC, ETH, XRP Fiyat Tahmini: Boğalar, ayıların baskısına dayanabilecek mi?

Dün kripto para birimi piyasası sadece geri dönüşün bazı sinyallerini gösterdi ve öyle görünüyor ki bugün boğalar pozisyonlarını sağlam bir şekilde düzeltti. Tüm ilk 20 kripto para yeşil bölgededir; Litecoin , geçen gün %10 artarken, NEO ABD dolarına karşı %1 arttı. Fiyat artışları, 250 milyar dolarlık psikolojik işaretin üstesinden gelmeyi başararak toplam piyasa kapitalizasyonunu etkiledi. Tüm bu iyimserlikle, BTC, ETH, XRP fiyat tahminini sizler için derledik

CoinMarketCap tarafından Cryptocurrency piyasa değeri

CoinMarketCap piyasa değeri

BTC, ETH, XRP Fiyat Tahmini: Kötü haberler göz ardı ediliyor

Hindistan kripto para birimleriyle yapılan işlemleri tamamen yasaklamasına rağmen, şu andaki yükseliş nötr haber arka planında gerçekleşiyor.

BTC/USD

Son Bitcoin tahminleri gerçekleşti ve oran 8.000 dolara geldi ancak 7.900 dolarda sabitlenebildi. Dün, BTC fiyatı toparlanma sırasında maksimum 8.090 dolara kadar çıktı. Ortalama oranlar alanında, düşmesi bekleniyordu, ancak günün ikinci yarısında ortalama alım hacimlerinin BTC fiyatlarının lateral aralıkta sabitlenmesine izin verdiği görüldü. Bitcoin 8.000 dolarlık alanda konsolide oluyor ve aşağı inmek için acele etmiyor.

TradingView tarafından BTC / USD grafiği

TradingView BTC/USD grafiği

Belirtilen alandaki 7.400 dolarlık düşüşün bugün başlaması mümkündür. Dört saatlik bir zaman diliminde Stokastik RSI’nın aşırı alım bölgesinde düşüş sinyalini oluşturduğunu görüyoruz. Bu sinyal oldukça zayıftır ve BTC dört saatlik hareketli ortalama EMA55’de hala tutabilir bölgede.

BTC fiyatı yazım sırasında 7.944 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Amiral gemilerden Ethereum’un fiyatı, hareketli ortalama EMA55 seviyesinde kaldı ve %100 Fibo desteğine (222,98 dolar) ulaşmadı.

TradingView tarafından ETH / USD grafiği

TradingView ETH/USD grafiği

Dün gece, maksimum çıkış 250 ABD doları değerinde belirlendi. Sabah parite ortalama fiyat seviyesinin bir miktar altına düştü, ancak yine de ayılardan belirgin bir baskı yok. Herhangi bir zamanda bu bugün de olabilir, Ethereum %100 Fibonacci seviyesinin desteğine geri dönebilir.

ETH’nin fiyatı yazım sırasında 247,05 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Ripple, önceki analizlere göre 0,40 doların üzerinde konsolide olmaya çalışıyor. Ancak, boğalar ayılara karşı güçlü bir dirençle karşı karşıya. Dün Ripple turuncu koridorda toparlandı. Ortalama fiyatlar alanında parite düşüşe geçti, ancak şu ana kadar 0,392 dolarlık alt limit, 0,370 dolarlık destek seviyesine inmesini engelliyor.

TradingView tarafından XRP / USD grafiği

TradingView XRP/USD grafiği

Alıcıların baskısı hala kayıp ve işlem hacimleri sığ. XRP kısa vadeli senaryoda turuncu aralıkta dalgalanmaya devam edebilir, ancak düşüşün yakında devam etmesi bekleniyor ve ayılar 0,370 ABD doları desteğini kırabilir

XRP fiyatı yazım sırasında 0,3932 dolar seviyesinde işlem görüyor.

U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir