in , , ,

BTC, BNB, ADA, DOGE ve LTC Fiyat Analizi: Yükseliş devam edecek mi?

BTC, BNB, ADA, DOGE ve LTC Fiyat Analizi:
BTC, BNB, ADA, DOGE ve LTC Fiyat Analizi:

Kripto Para Haber – Bu yazıda BTC, BNB, ADA, DOGE ve LTC hakkında detaylı fiyat analizi yapıp, gelecek haftalarda yaşanacak ihtimalleri birlikte inceleyelim.

BTC/USDT

Bugünkü yükselişe rağmen Bitcoin(BTC)’in fiyatı geçen haftaya göre  %6 düştü. 32.190 dolarlık beklenmeyen bir kırılmadan sonra, ana direnç bölgesine geri dönüyor. Fakat, Bitcoin(BTC)’in günlük işlem hacmi oldukça düşük, bu da yatırımcıların güvenini kırmasıyla birlikte yükseliş için yeterli gücü biriktirmediği anlamına geliyor.


Ancak balinalar el atıp yükseltmeyi başarabilirse, önümüzdeki hafta  likiditenin bulunduğu bölge yani 37.000$ civarına test etmek için iyi bir şans doğurabilir.

BNB/USDT

Binance Coin (BNB), son 24 saatte %2,58 artarak 300 dolar seviyesine ulaştı. Binance Coin (BNB), kritik 300$ seviyesinin üzerine sabitlendi. Şu anda, devam eden bir yükseliş, düşüşten daha olası gözüküyor. Alım işlem hacmi artarsa, önümüzdeki haftanın sonuna kadar 340$ seviyesine ulaşılabilir.

ADA/USDT

Cardano (ADA)’da %2,46 artışla kısa vadeli bir büyüme bölgesinde yer alıyor. Cardano (ADA), düşük işlem hacmine karşı desteği 1,16 dolarda buldu. Bununla birlikte, ADA düşen kanalda işlem görmeye devam ediyor, bu da balinaların şu ana kadar güçlü bir destek gösterip kontrolü ele geçirmediği anlamına geliyor.

Bir kırılma meydana gelirse, yakında 1,40 dolar civarında direnci zorlama ihtimali olabilir.

ADA, güncel olarak 1,17 dolardan işlem görüyor.

DOGE/USD

DOGE, dünden bu yana %9 kâr ile bugün en yüksek kazancını elde etti.

DOGE, direnç bölgesinde 0.20 dolardan desteksiz bir ani çıkış yaptı; ancak, güncel fiyatı şu ana kadar düşüş yaşamadı. Bu durum, DOGE yatırımcılarının seviyeyi kırmak için başka bir girişim için güç topladığı anlamına gelebilir. Bu gerçekleşirse, bir sonraki artış 0,25 dolara kadar devam edebilir.

DOGE, güncel olarak 0.18 dolardan işlem görüyor.

LTC/USD

Litecoin (LTC), bugünkü %2’lik büyümeye rağmen listedeki diğer kripto paralardan daha zayıf bir ilerleme gösteriyor.

Litecoin (LTC), direnci 124.80 dolarda test etti. Ancak, LTC direncin üzerinde sabitlenemedi. Bu durum, balinaların piyasadaki durumu kontrol etmeye devam ettiği ve önümüzdeki birkaç gün içinde desteği 105 dolardan tekrar test etmeye çalıştığı anlamına geliyor.

LTC, güncel olarak 118 dolardan işlem görüyor.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balinalar XRP toplamaya devam ediyorlar

XRP işlemleri artarak devam ediyor, balinalar devrede

Mark Cuban, Mayıs çöküşü sonrası hızlı toparlanan bir altcoine yatırım yaptı

Mark Cuban, Mayıs çöküşü sonrası hızlı toparlanan bir altcoine yatırım yaptı – Olympus (OHM)