Bobby Lee’den devasa Bitcoin tahmini: 200 bin doları göreceğiz!

Bobby Lee’den devasa Bitcoin tahmini: 200 bin doları göreceğiz!
Bobby Lee’den devasa Bitcoin tahmini: 200 bin doları göreceğiz!

İlk Çin Bitcoin ve kripto para  borsasının kurucusu olan Bobby Lee, yeni kripto para startup’ı Ballet cüzdanını kurdu. Ünlü uzman ayrıca Bitcoin tahmini için cesur söylemlerde bulundu.

Bobby Lee, yeni kripto para startup’ı Ballet cüzdanı kurdu

BTCC’nin eski CEO’su Bobby Lee, sekiz rakamlı bir tutar için ilk Çin borsasını sattıktan sonra tatile devam ediyor. Lee kripto para harcamasını kolaylaştıracak yeni bir kripto para startup’ını açıkladı:

Bana gelen ve şöyle diyen pek çok insan var: Bobby, Bitcoin’i benim için tutmama yardım eder misin?

Ballet sıradan insanlar için uygun olacak kart büyüklüğünde Bitcoin cüzdanları piyasaya sürecek. Şirket tarafından piyasaya sürülen ilk ürün olan REAL, kullanıcıların kişisel anahtarlarını çevrimdışı olarak saklamalarına izin veriyor ve bu da bilgisayar korsanlığı olasılığını ortadan kaldırıyor. REAL önümüzdeki yıllarda beta testçilerine 29 dolarlık bir promosyon fiyatından sunulacak.

Bitcoin tahmini: “200.000 doları göreceğiz!”

Bobby Lee, 2018’de Bitcoin’in hala iyi bir yatırım olduğunu iddia etti. Bu sefer, Bobby Lee BTC’nin 200.000 dolara  bile çıkabileceğini öne sürüyor:

Gelecek birçok döngüden birindeyiz. Her döngü bizi daha daha yükseğe çıkarır. Bitcoin’lere yaptığım yatırımdan dolayı oldukça eminim, çok kısa bir süre içinde 20.000 doları aşacağımıza ve 50.000, 100.000 ve hatta 200.000 dolara ulaşacağımızdan eminim.

News.U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir