Bloomberg uyarıyor: Bitcoin daha fazla düşebilir!

Bitcoin kısa pozisyonları, yılın en düşük seviyesini gördü!
Bitcoin kısa pozisyonları, yılın en düşük seviyesini gördü!

Beş haftalık fiyat düşüşünün ardından, teknik göstergeler görünümü, Bitcoin için geleceğin fazla parlak olmadığını gösteriyor.

Bitcoin en düşük seviyeyi test edecek

Sinyaller ve duyarlılık göstergelerinin artması kötü olasılığı işaret ediyor. Bitcoin, Aralık ayındaki en düşük seviyesi olan 3.136 dolar seviyesini tekrar test edecek. Bitcoin’in işlem aralığı, devasa bir ayağının olduğu Ekim ayından bu yana en dar seviyeye ulaşmış durumda.

Bitcoin’in fiyatındaki bir düşüş, muhtemelen en büyük kripto para biriminin hareketlerini izleyen diğer kripto paraların fiyatlarına da etki edebilir. Bitcoin geçtiğimiz yıl yüzde 70 düştü, düzenleyiciler sektöre yönelik görüşlerini sıkılaştırdı ve ilgili pek çok girişimde personellerini çıkarmaya başladı.

Bloomberg

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir