in , ,

Bitcoin’de önce 15.000 ardından 80.000 gelir mi?  Sublime Traders tahmini

Analiz: Bitcoin fiyatı neden 57.000 doların altında düşüş riski altında kalıyor?
Analiz: Bitcoin fiyatı neden 57.000 doların altında düşüş riski altında kalıyor?

Sublime Traders kurucusu Andrei Stanciulescu, Bitcoin’in yıl bitmeden 80.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Bununla birlikte, en iyi kripto paranın toparlanmadan önce 15.000 dolara kadar düşebileceği konusunda da uyardı.

Ek bilgi olarak, Sublime Traders bir kripto sinyalleri sağlayıcısı. Ayrıca, tahmin, bitcoin’in aşağı yönlü spiralinde oluşturduğu direnç seviyelerine göre yapılmış. Stanciulescu, bu dip seviyelerin daha sonra Bitcoin’i 80.000 dolara itecek çok önemli bir katalizör olarak hareket edeceğini iddia ediyor.


Sanırım yıl sonuna kadar bu oluşumu hızlı bir şekilde tamamlarsak, dört ay boyunca yatay hareket etmek yerine hızlı bir şekilde tamamlanmasını dilerim. Oldukça hızlı bir şekilde düşüş gelirse, Bitcoin fiyatında yaklaşık 80 bin dolar veya daha fazlasına sahip olma şansımız var.

Stanciulescu ayrıca bitcoin’in mevcut oynaklığını kripto etrafındaki olumsuz haberlere bağladı. Örneğin, bitcoin’in enerji kullanımıyla ilgili artan eleştiriler var. Ayrıca, tüccar, daha sıkı kripto düzenlemelerinin fiyat hareketlerini de etkilediğine inanıyor.

Örneğin Çin, ülkedeki bitcoin madenciliğini kısıyor. Sonuç olarak, ülkenin en iyi kripto madenciliği eyaletlerinden dördü madencilik operasyonlarını kapattı. Buna karşılık, bu, bitcoin’in hash oranını olumsuz yönde etkiledi.

Stanciulescu’nun Bitcoin’in Nisan ayı tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşüşünü körüklediğini iddia ettiği bir diğer şey de kurumsal yatırımcılar. Stanciulescu, bu noktada çoğu kurumun kâr elde etmeye başladığına ve dolayısıyla fiyatın düşmesine neden olduğuna inanıyor.

Bununla birlikte, bitcoin fiyatı düşmeye devam ederken, elinde tutanlar ve kurumlar mevcut konumlarını koruyorlar. Aslında, bitcoin’in net pozisyonu Ekim 2020’den bu yana ilk kez yeşile döndü.

Bunların hepsi doğruysa, Stanciulescu, bitcoin’in bu zorlukların üstesinden geleceğini ve ivmesini daha yüksek zirvelere doğru yeniden inşa edeceğini söylüyor.

Özellikle, bitcoin güçlü temellere sahip ve mevcut piyasa oynaklığına rağmen artık daha çok benimseniyor. Örneğin, El Salvador kongresi kısa süre önce ülkede bitcoin yasal para yapmak için oy kullandı. Aynı zamanda, Güney Amerika ülkesi Paraguay da gelecek ay aynı hamleyi yapmaya hazırlanıyor. Stanciulescu, bireysel tüccarların bunu kendi başlarına başarma gücüne sahip olmadığı için kitlesel benimsemenin ilk kripto paranın toparlanması için hayati önem taşıdığını belirtti.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çinli kripto madencilik firması, Bitcoin madencilerini Kazakistan'a gönderdi

Çinli kripto madencilik firması, Bitcoin madencilerini Kazakistan’a gönderdi

Bitcoin fiyat analizi: BTC yükselmeye devam edecek mi?

Ünlü milyarder Mark Cuban iyimserliğini koruyor: “Bitcoin altından iyidir”