in ,

Bitcoin volatilitesi zirvede! Yeni bir yükseliş dalgası mı geliyor?

Bitcoin volatilitesi zirvede! Yeni bir yükseliş dalgası mı geliyor?

Geçtiğimiz birkaç ayın Bitcoin ve kripto pazarları için çılgınca bir yolculuk olduğuna dair hiçbir şüphe yok. BTC, 2019’dan bu yana 3.400’den dolardan, 13.800 dolara kadar yükseldi. Bu meteorik yükseliş ve ardından düşüş, Bitcoin tarihinin en uçucu dönemlerinden birini oluşturdu ve bu büyük boğa koşusu sırasında 2017 yılının sonlarında görülene göre biraz daha düşüktü.

Skew: “Bitcoin oynaklığı 2017 zirvelerindeki seviyelerde.”

Önemli bir şekilde, son geri çekilme, Bitcoin’in boğaları için kesinlikle sorun yaratmış olmasına rağmen, şu anda 2019’un en düşük seviyesinden %215 oranında bir yükseliş gerçekleştirdiği için kripto para biriminin hala güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu not etmek önemli.

Bu seviyede oynaklık kripto para biriminin tarihinde büyük ölçüde rakipsizdi ve 2018’in son bölümünde yalnızca bir kez ve 2017’nin sonlarında tanık olunan büyük boğa koşusu sırasında bir kez görüldü. Skew isimli ünlü kripto analisti konuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin oynaklığı, 2017 büyük boğa piyasasının sona ermesinden bu yana görülmeyen seviyelere geri döndü.

Dave the Wave: “Bitcoin 7.000 doların altına düşebilir.”

Twitter’da diğer popüler bir kripto para birimi analisti Dave the Wave, son tweette yükseliş eğilimi hakkında konuştu ve Bitcoin’in destek bulmadan önce 7.000 doların altına düşebileceğini belirtti. Analist aynı zamanda bu düşüşten sonra BTC’nin daha sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabileceğini öne sürdü.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
En zengin yüzde 1’lik Bitcoin zengini dilimine girmek için ne kadar BTC’niz olmalı?

Tom Lee, Bitcoin’in ay ay görebileceği seviyeleri açıkladı!

jp morgan ceo libra

JP Morgan CEO’su Libra hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı