in ,

Ünlü yatırımcıdan meteorik Bitcoin ve altcoin tahmini geldi

Bitcoin ve XRP
Büyük cüzdanlar Bitcoin biriktirmeye devam ederken Ripple da itibar kazanmaya devam ediyor

Node Source’un başkanı ve önde gelen bir yatırımcı olan Joe McCann’a göre, Bitcoin dışındaki kripto paralara yani altcoin’lere yatırım yapmak anlamsız.

Joe McCann: “Bitcoin’den başka bir kripto ile işlem yapmak anlamsız.”

Node Source’un başkanı ve önde gelen bir yatırımcı olan Joe McCann’a göre, tüm temel bilgiler ve teknikler, Bitcoin’i öngörülebilir bir gelecekte yenecek kripto para birimi olmadığına işaret ediyor. Ünlü yatırımcı kapsamlı bir Twitter paylaşımında “Bitcoin’den başka bir şeyle işlem yapmanın” anlamsız olduğunu ve altcoin’lerin kripto para piyasanın yeni döngüsünde değersiz olacağını iddia etti.

Dikkat çektiği noktalardan en önemlisi, doğrudan dijital varlıklara yatırım yapan kurumların, XRP’ye ve hatta Ethereum’a değil, Bitcoin’e odaklanmaları. Fidelity Investments’in dijital varlık bölümü bu konuda bir örnek teşkil ediyor. Kurumun kripto para birimi kolu, bugüne dek yalnızca Bitcoin’i destekledi, bazı endişelerden dolayı altcoin’lere yönelmedikleri belirttiler.

Kripto piyasası açıkça Bitcoin’in lider olduğu bir pazar haline geldi

Piyasada zaten bulunan kripto para odaklı finansal araçlarda veya piyasaya çıkmak isteyenlerde de benzer bir eğilim görebilirsiniz. Kripto destekli borsa yatırım fonu (ETF) uygulamalarının sürekli akışından ve CME’den gelen Bitcoin vadeli işlemlerine bakın. Ayrıca, bu haftadan itibaren ilk ürününü test edecek olan Bakkt’ın sadece Bitcoin vadeli işlemlerini nasıl yayınlayacağına dikkat edin. Kripto para birimi piyasası açıkça Bitcoin’in lider olduğu bir pazar haline geldiğinden, analistlere göre altcoin’lerin pazar liderini yenme olasılığı imkansız görünüyor.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebooksayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analistten çok çarpıcı altcoin tahmini

Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analistten çok çarpıcı altcoin tahmini

2020’nin ilk çeyreğinde piyasa değeri en çok artan kripto paralar

Merakla beklenen altcoin sezonu geliyor mu? İşte ünlü analist tahminleri