in ,

Bitcoin tahminleriyle nam salan analist: “BTC önümüzdeki hafta 15 bin doları aşabilir!”

Ari David Paul, Bitcoin için en büyük tehlikeyi açıkladı
Ari David Paul, Bitcoin için en büyük tehlikeyi açıkladı

Ünlü Bitcoin yatırımcısı ve analist Max Keiser, yeni ı tahmininde merkezi hükumet ve bankacılığın sıkıntıları nedeniyle Bitcoin fiyatının gelecek hafta 15.000 doları aşabileceğini öngördüğünü söyledi.

Max Keiser: “Bitcoin önümüzdeki hafta 15.000 doları aşabilir.”

Bitcoin’in fiyatı, bu yaz göze çarpan bir dönüş yaptı, Mayıs’ın başlarında düşük bir rakam olan 5.500 dolardan Haziran ayının sonlarında yaklaşık 13.000 dolara kadar yükseldi. O zamandan beri, piyasalar tek bir Bitcoin’in fiyatını yazı yazarken 10.700 dolara çıkardı. Bu yükseliş eğiliminin zirvesinde, BTC egemenliği de bugün itibariyle %50’den %65’e sıçrayan bir tırmanış gördü. Heisenberg Capital’in kurucusu Max Keiser, BTC bir dolara çıktığı günlerden beri Bitcoin satın alıyor.

Keiser, yıllar geçtikçe kripto para birimleri için verdiği desteği çok seslendirdi ve başkalarını piyasaya yatırım yapmaya ve sektörün temellerine katkıda bulumaya teşvik etti. Ayrıca Bitcoin boğası Max Keiser, çoğu zaman kripto para birimleri alanındaki değerin Bitcoin’e nasıl akacağı hakkında konuşur. Keiser, kısa vadede BTC fiyatına yönelik öngörülerini paylaştı ve önümüzdeki hafta BTC’nin 15 bin doları aşabileceğini belirtti.

Küresel kriz Bitcoin’i besliyor

Bitcoin eşsizdir, üçüncü parti bir oyuncu tarafından kontrol edilmeyen ilk değer aktarma sistemidir. Destekçilere yıllarca merkezi bir hükümet tarafından kontrol edilmeyen bir para sisteminin güvenli ve istikrarlı bir arzı olacağından ve federal para politikasından ayrı olacağından daha iyi bir alternatif para birimi olduğu söylendi. Ve uzun vadede, bu doğru olabilir. ABD-Çin ticaret savaşı kızıştığında ve İngiltere, bölgenin ekonomisini kaosa sürükleyecek bir anlaşma olan Brexit’e daha hızlı giriş yaptığında, dünya çapındaki ekonomik çöküş korkusu son zamanlarda ekonomistler arasında yayılıyor.

Piyasayı etkileyen bu belirsizliklerin yanı sıra, birçok ekonomist son on yılda birkaç dünya ekonomisinin patlaması nedeniyle genel bir ekonomik yavaşlama öngörüyor. Venezuela ve Zimbabwe gibi bazı ülkelerde, son on yılda muazzam enflasyon oranları yaşandı. Bitcoin, vahşi fiyat dalgalanmalarında bile yerel para birimlerinden daha iyi olabilir. Tüm dünyadaki ekonomiler gittikçe daha fazla sorunla karşı karşıya kaldıkça, birçok insan paralarını kurtarmak veya harcamak için BTC veya Bitcoin Cash gibi merkezi olmayan alternatifleri göz önünde bulundurmaya başladı.

Bitcoinist

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birik
7im, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
2019 Bitcoin tahminleri doğru çıkan şirketten yeni BTC öngörüsü geldi!

2019 Bitcoin tahminleri doğru çıkan şirketten yeni BTC öngörüsü geldi!

XRP fiyatı nereye gidiyor?

Teknik analistler: “Ripple bu seviyeyi kırarsa hızlı yükselebilir.”