in ,

Popüler analist FilbFilb: “Bitcoin sürekli yeni zirvelere çıkacak!”

Popüler analist FilbFilb: “Bitcoin sürekli yeni zirvelere çıkacak!”
Popüler analist FilbFilb: “Bitcoin sürekli yeni zirvelere çıkacak!”

Popüler bir teknik ve temel kripto analisti, Bitcoin’in önümüzdeki dönemlerde sürekli yeni yükseklere çıkabileceğine inandığını söylüyor.

Filb Filb: “Bitcoin 2020’nin başlarında sürekli yeni yükseklere çıkacak.”

Tanınmış bir teknik ve temel kripto analisti, Bitcoin’in 2020’nin başlarında sürekli yükseklere çıkabileceğine inandığını söylüyor. Sektörde Filb Filb olarak bilinen analist, Bitcoin’in kısa vadede 7.500 ila 10.000 dolar arasında bir yerde birleşebileceğini söylüyor. Filb Filb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ek fiat pompası ve medyanın ve politik dikkat ve genel ilgi alanı ile Bitcoin, altyapı ve güvenilirlik bakış açısıyla ivme kazanıyor gibi görünüyor. Güvenilirliğin kabullenmeye yol açıp açmadığı başka bir konudur, ancak kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.

Popüler analist: “Bitcoin çok daha yüksek fiyatlar elde edecek.”

Filb Filb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Twitter’da paylaşılan bazı modellemelerde bahsettiğim gibi, sınırlı bir tedarikle evlenen hızlandırılmış talep/ilgi/farkındalık kombinasyonu, Bitcoin için çok daha yüksek fiyatlar elde etmek için fırsat sağlamak adına mükemmel bir fırtına oluşturuyor. 

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin fiyatındaki son düşüş normal mi? Göstergeler hangi yönü işaret ediyor?

YouTube’un lider analistinden çarpıcı Bitcoin fiyat tahmini

Derin öğrenme ile kripto para fiyat tahmini ne kadar başarılı?

İşte 2 ünlü analistten 2 kritik Bitcoin tahmini