Analistlere göre, Bitcoin olumlu titreşim sinyalleri gönderiyor

The Crypto Dog olarak bilinen popüler bir teknik ve temel analist, Bitcoin’de “son çağrı titreşimleri” aldığını söylüyor.

Bitcoin 12.000 dolar

Analist, Twitter’daki 154.000 takipçisine, Bitcoin’in sıçramaya hazır göründüğünü, bu ay 11.000 dolara döneceğine ve gelecek ay 12.000 dolara ulaşacağına inandığını söyledi.

Bu arada, Bitcoin 11.050 dolarlık bir hedefi vuramazsa, usta trader Tone Vays 2019’un geri kalanında düşüşün başlayacağını söyledi. BlockTV ile yaptığı yeni bir röportajda, Vays, Bitcoin’in 2020 Mayıs’taki gerçekleşecek olan halving’in BTC’yi düşüren katalizör olduğunu şu şekilde iddia etti:

Bir sonraki halving’e ait yutturmacanın (balon) geleceğini biliyorum. Bu kesinlikle 2020 için iyi. Bence 2019’da daha da yükselsek bile, yani 14.000 doları kırıp 16.000, 17.000 dolar veya 18.000 dolara ulaşsak bile, hala yılın sonuna doğru daha büyük bir geri çekilme bekliyoruz.

Bence çok yükseldik ve bu yıl pek bir şey değişmedi. Bitcoin’i daha yukarılara çekmesi gereken önemli bir ekonomik temel olmadı. Bitcoin’in son ayı pazarından çıktığı 2015-2016 döneminde Avrupa’da çok sayıda sorun yaşanıyordu. Ve bu durum bu sefer olmadı. Hatta küresel ekonomi oldukça iyi gidiyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir