in , ,

Bitcoin (BTC) fiyatı için 8.000 dolar gündemde. BTC boğaları için işler daha da kötüleşebilir mi?

23.000 dolara ulaşan Bitcoin için analistler bu devasa fiyatları gündeme getirdi
23.000 dolara ulaşan Bitcoin için analistler bu devasa fiyatları gündeme getirdi

Bitcoin boğaları, BTC/USD fiyat grafiğini bir kez daha tresine çeviren yüzde 8’lik düşüş şokundan sonra tehlikeli bir pozisyonda kalıyor.

Josh Rager, küçük bir rahatlama yükselişinden sonra tüccarların başka bir sıçrama için 8.000 dolarlık desteği hedefleyebileceklerine inanıyor.


https://u.today/sites/default/files/inline-images/EOwRh_zX4AABPRd.jpg

Bitcoin alıcıları, BTC ile umdukları hızlı iyileşmeyi yapamadılar ve BTC fiyatının yatayda devam ettiğini görüyoruz. Önde gelen kripto para hala 8.600 dolar aralığında bulunuyor ve şu an 8.650 dolar fiyatından el değiştiriyor. Bu hareket ise, 8.700 doları kırma girişiminin ardından gelir.

https://u.today/sites/default/files/inline-images/Bitcoin%20Price_18.png

Josh Rager, en son tweet’inde, BTC’nin en yaygın izlenen trend çizgilerinden biri olan 200 günlük hareketli ortalamanın (DMA) altına düştüğüne dikkat çekti.

Bitcoin için 7.700 dolar dip hedefi olarak duruyor

Rager, 7,700 doların boğalar için en kritik seviye olabileceğini tweetledi. BTC bu seviyeye düşerse, piyasa hissi şu anda olduğu yerden uzak bir görünümde olacak ve ayılar BTC fiyatını önemli ölçüde düşürmek için daha fazla güven sahibi olacaklar. Ancak, olumlu bir not olarak, önde gelen tüccar BTC fiyatının bu kadar düşmesini beklemiyor.

Bu arada, tüccar Crypto Michaël, son fiyat düşüşüne verilen tepkinin aşırı heyecanlı olduğu konusunda ısrar etmeye devam ediyor ve boğa konsolidasyonundan sonra başka bir aksiyon bekliyor. Crypto Michaël, BTC’nin 8.900 doları kırmasını ve yeni bir zirve yapmasını bekliyor.

u.today


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin yeniden 18.000 doları kazanırken XRP, Spark snapshot sonrası düşüşte

21 Ocak 2020: Kripto para piyasalarında son durum

XRP fiyatı

Analistler % 12’lik sert düşüşe rağmen XRP fiyatından neden umutlu?