in ,

Bitcoin benzeri MonerEOS projesi geliyor: Peki EOS’a ne olacak?

eos
EOS marjinal büyümesine devam ediyor

EOS kurucusu MonerEOS isimli yeni bir kripto para oluşturuyor. Larimer tarafından başlatılan diğer projelerden farklı olarak EOS projesi devam edecek. Kısa vadeli iyileşmeye rağmen EOS/USD paritesi çöktü.

EOS kurucusu MonerEOS isimli yeni bir kripto para oluşturuyor

EOS, son 24 saatte en kötü performans gösteren kripto paralardan biri ve son 24 saatte %10’luk kayıplar yaşadı. EOS/USD paritesi, Asya’nın erken saatlerinden 2,30 dolardan toparlanmayı başardı ve yine Salı günkü açılış seviyelerine kıyasla marjinal olarak kırmızıya düştü.

Bu arada, önceki haftanın son günlerinde Block One’ın CTO Dan Larimer yeni bir kripto para projesi olan MonerEOS projesini başlatma kararını açıkladı. Yeni hipotetik tokeni değişmez ve programlanamaz olacak. Ayrıca yalnızca ek rolleri olmayan bir para birimi olarak işlev görecek.

Dan Larimer seri bir Blockchain oluşturucusu

Duyuru, Larimer’in MonerEOS’un 13 özelliğini listelediği ve EOS projesinden ayrılacağını söylediği spekülasyonları reddettiği Telegram kanalıyla yapıldı. Larimer’in seri bir Blockchain oluşturucusu olduğunu belirtmek gerekir. Her iki projeyi de farklı nedenlerle bırakmış olsa da DAO BitShares ve Steemit’i kurdu.

EOS fiyat grafiği
EOS fiyat grafiği

EOS/USD paritesi yazım sırasında %9,8 oranında düşüşle 2,56 dolardan işlem görüyor. Kripto para şu anda 2,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle 6. sırada yer alıyor.

Fxstreet

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
İşte bugünün kaçırılmaması gereken flaş kripto para haberleri

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin ve Ethereum balinaları harekette, Ripple ve TRON yeni bir borsada ve daha fazlası…

Bahisler açıldı: Bitcoin 100.000 dolar olabilir mi?

Bitcoin boğaları inanıyor: Bitcoin 20 bin dolar seviyesine geri dönecek