in , ,

Binance Coin fiyat analizi: BNB’deki son düşüş bir alım fırsatı mı yarattı?

Binance kullanıcıları dikkat: Hesabını doğrulamayanlara yeni yaptırım geldi!
Binance kullanıcıları dikkat: Hesabını doğrulamayanlara yeni yaptırım geldi!

Kripto Para Haber – Binance Coin yatırımcıları yılın başından bugüne kadar neredeyse %800 kâr elde ediyor olsalar da, piyasadaki son düşüş, BNB’yi ilk desteğin altına itti. Bu haberin yazıldığı sırada BNB yükselen bir satış baskısına tanık oluyor ve 310 dolardan işlem görüyor.

1 saatlik Binance Coin (BNB) fiyat grafiği


BNB, ilk direnç ile 373.27 $’da karşılaştı ve burada bir engele çarptı. Dijital varlık 328 $’da bir temel oluşturdu ancak ona tutunamadı ve düştü. Şu anda BNB 311 dolara düşmüş durumda ve desteği 286 dolarda test edebilir.

Piyasadaki yüksek volatilite son düşüşün nedenlerinden biri iken, BNB piyasası artan satış baskısı görüyor. Varlık, direnci 373 $’da test etmekten tersine döndüğünde, satış baskısı yükselmeye başladı. Varlık son zamanlardaki desteğini kaybettiği için satış baskısı artıyor.

Göreceli güç göstergesi de bunu doğruladı. BNB, aşırı alım nedeniyle piyasa doygunluğunu düşündüren en yüksek direnci test ederken aşırı satış bölgesine çarptı. Ancak fiyat tersine döndüğünde RSI daha da düştü. Denge bölgesi altına düşmeye devam etti ve şimdi satış baskısı piyasada hakimiyet kazandı.

Fiyat desteğe yaklaştıkça, 50 hareketli ortalama da yükseliyor. İkisi arasında bir geçiş, BNB’nin düşüş trendini hızlandırabilir ve ivme negatife dönüşebilir.

Sonuç

Binance Coin 311 $’ı tutamazsa, bir sonraki durak 286 $’a yakın olacaktır. Bu noktada bir giriş, yatırımcıların dip satın alarak kâr elde etmelerine yardımcı olabilir ancak bunun AMBCrypto analistlerinin görüşü olduğunu lütfen unutmayın.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin'in özerk bölgesinden çok sert bir madencilik yaptırımı önerisi geldi! "Yurt dışına çıkışları yasaklansın"

Çin’in özerk bölgesinden çok sert bir madencilik yaptırımı önerisi geldi! “Yurt dışına çıkışları yasaklansın”

Bitcoin için en kritik üç seviye belli oldu! Bir sonraki yönü bu seviyeler belirleyecek

“Merkez bankaları Bitcoin’den korkuyor” iddiası ne kadar doğru?