in , , ,

Binance CEO’su CZ Baby Doge coşkusuna katılan son isim oluyor

Binance CEO’su CZ Baby Doge coşkusuna katılan son isim oluyor
Binance CEO’su CZ Baby Doge coşkusuna katılan son isim oluyor

Binance CEO’su CZ Baby Doge Coin topluluğuyla kurnazca ilişki kurdu. Şimdi Elon Musk, Dogecoin’den ilham alan bir diğer mizahi kripto para Baby Doge Coin’e ışık tutarken, diğer pazar liderleri de boş durmuyor. Son zamanlarda, Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Baby Doge coşkusuna katıldı.

CZ, bir tweet’e yavru köpek gifleriyle yanıt verdikten sonra Baby Doge topluluğunda heyecan yarattı. Binance patronu, “güzel plaka numarası” diyerek baş harflerini CZ’yi ortaya çıkaran gif’teki arabanın plakasına atıfta bulundu. CZ yanıtında incelikli olsa da, Baby Doge Coin topluluğunun potansiyel bir Binance listelemesi hakkında konuşmasını için yeterliydi.


CZ’nin tweet’i Baby Doge meraklılarını heyecanlandırdı

CZ, bir Binance listelemesine atıfta bulunmamaya dikkat etti ve takipçilerine bir kez daha tweetlerinin finansal tavsiye olmadığını hatırlattı. Bununla birlikte, bu tweetin tonunun her yerinde Baby Doge yazılı. Gif, hobi olarak ticaret yaptıklarını ve 10.000’den fazla takipçisi olduğunu söyleyen Twitter hesabı Soul_Lisker tarafından yayınlandı.

Birçok Baby Doge hayranı, fiyatın aya gideceği umuduyla basitçe ay emojileriyle yanıt verdi. Aslında, Baby Doge fiyatı, Elon Musk’ın geçen hafta mizahi coin hakkında tweet atmasından bu yana yeni zirveler gördü. Kısa tarihinde bazı vahşi dalgalanmalar sergiledi ve yalnızca son 24 saat içinde piyasa değerine % 30’dan fazlasını ekledi.

Bu arada, CZ’ye yanıt veren diğerleri, Binance ve Baby Doge’un ne kadar iyi bir eşleşme olabileceğini yazmaya devam etti. Bazı takipçiler, Baby Doge Coin’i ilk sıraya koymanın Binance ve Coinbase arasında bir yarış olduğunu söyledi. Her iki ticaret platformunda da bir listeleme, bir kuruşun kesirleri için ticaret yapmaya devam eden Baby Doge Coin’de likidite için çok şey yapabilir.

CZ listelemeler hakkında da yazdı

CZ ayrıca hafta sonu Binance’de daha fazla listeleme yapmayı düşündüğünü söyledi. Bir tweet’te, takipçilerine borsanın bir sonraki adımda hangi kripto para birimlerini listelemesi gerektiğine dair hisler verdi ve bu tür kararlardan sorumlu olmadığını da ekledi. CZ’nin aldığı 42.000’den fazla yanıttan birçoğu Baby Doge dahil olmak üzere mizahi coinler içeriyordu.

https://twitter.com/cz_binance/status/1411736934804639745

Baby Doge Coin, kripto para sahnesine yeni gelen bir coin olsa da, hızla büyüyor. Kripto para, piyasaya sürülmesinden bu yana bir aydan biraz fazla bir süre içinde 300 binden fazla kişinin portföyüne girmiş durumda.

fxempire


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarihin en büyük servet transferi çok yakında gerçekleşecek! Bitcoin fiyatı nasıl etkilenecek?

Bitcoin boğa koşusu ne zaman başlayacak? İşte dikkat edilmesi gerekenler

Bitcoin güne yükselişle başladı: Günlük artış yüzde 4'ü geçti

Çin’in kripto kısıtlamaları hangi ülke için büyük bir fırsat?