in ,

Bitcoin ölmüyor! Binance CEO’su: “Bitcoin düşmanları boğa koşusunda meçhul olacak.”

Binance CEO'su: “Adlarını hatırlamaya gerek yok.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao başka bir deyişle CZ, Bitcoin düşmanlarının bir sonraki boğa koşusunda meçhul olacaklarını belirtiyor.

Anthony Pompliano: “Bitcoin ölmüyor.”

Dün kripto sektörünün sevilen kişiliği John McAfee, mevcut pazar çöküşünün, savaşmayacak herkesi yutmayı amaçladığını ve piyasadan zayıf eller çıktıkça piyasa trendinin tersine döneceğini söyledi. Morgan Creek Digital’in kurucusu Anthony Pompliano ise Bitcoin‘deki son çöküşe yönelik Twitter hesabı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Anthony Pompliano  konuya yönelik şunları söyledi:

Şu an zafer turlarına katılan Bitcoin düşmanlarına dikkat edin. Tweetlerinin ekran görüntüsünü alın, blog gönderilerini favorilere ekleyin. İsimlerini hatırlayın. Her zaman olduğu gibi yanılıyorlar. Bitcoin ölmüyor. Disiplinli ve inançlı olanlar, çok ödüllendirilir.

Binance CEO’su: “Adlarını hatırlamaya gerek yok.”

Pompliano’nun bu paylaşımı yatırımcıların büyük ilgisi ile karşılaştı ve tweet 6000’e yakın beğeni topladı. Önde gelen kripto para borsası Binance CEO’su CZ de Pompliano’ya destek vererek Twitter hesabı aracılığıyla bir açıklama yaptı. CZ konuya yönelik şunları söyledi:

Adlarını hatırlamaya gerek yok, bunun dışında her şeye katılıyorum. Onlar sıradaki boğa koşusunda meçhul olacaklar.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
bitcoin sv

Kripto piyasası aşağı giderken Bitcoin Cash SV herkesi şaşırtmaya devam ediyor

''Kripto piyasasında bastırılan yaygın spekülasyon, sağlıklı.”

Bitcoin ekonomisti: “Bu ayı piyasası, Bitcoin için bir test.”