Sıcak Gelişme: Binance, Bitcoin SV’yi (BCHSV) delist ediyor

Binance, Bitcoin SV'yi (BCHSV) delist ediyor
Binance, Bitcoin SV'yi (BCHSV) delist ediyor

Binance CEO’su son zamanlarda yaşanan tartışmalar nedeniyle Bitcoin’in kurucusu olduğunu iddia eden Craig Wright’ın destekçisi olduğu Bitcoin SV’yi platformundan çıkarmakla tehdit etti. Tartışmanın uzun süre sürmesi beklenirken Binance bugün sert bir karar aldı ve Bitcoin SV’yi platformundan çıkardığını açıkladı.

Bitcoin SV, etik olmayan sahte davranışlarda bulundu

Borsa tarafından resmi internet sayfasında şu açıklama yapıldı:

Binance’ta, beklediğimiz yüksek standarda uymaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her dijital varlığı düzenli olarak gözden geçiririz. Bir kripto veya token artık bu standarda uymadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yaparız ve potansiyel olarak delist ederiz. Bunun, tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.

Bu incelemeleri yaparken, çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Dijital varlıkları listeden çıkarmaya karar vermemizi sağlayan bazı kriterler şu şekilde:

  • Kriptonun projeye bağlılığı
  • Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
  • Ağ/akıllı sözleşme istikrarı
  • Halkla iletişim seviyesi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık
  • Etik olmayan / sahte davranış kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

En son yaptığımız incelemelere dayanarak, 2019/04/22 tarihinde saat 10: 00’da UTC’de aşağıdaki token için tüm işlem çiftlerinde alım satımı durdurmaya karar verdik:

Bitcoin SV (BCHSV)

Lütfen aklınızda bulundurun:

Tüm işlem emirleri, ilgili işlem çiftlerinde işlem durdurulduktan sonra otomatik olarak kaldırılır.

İşlemler sona erdikten sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızdan ‘küçük varlıkları gizle’yi seçmediğinizden emin olun.

Bu tokenin Binance’den çekilmesi, 2019/07/22 tarihinde saat 10:00’a kadar (UTC) desteklenmeye devam edilecektir.

Binance kararını diğer borsaların takip edip etmeyeceği tam bir muamma ama öyle görünüyor ki BCHSV’nin başı büyük dertte.

Binance.com

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance