in ,

B-Word konferansı bu akşam başlıyor, neler bekleniyor?

B-Word konferansı bu akşam başlıyor,
B-Word konferansı bu akşam başlıyor,

Merakla beklenen B-Word Konferansı bugün saat 19.00’da (TSİ) başlayacak. Konferans, kripto alanındaki en önemli isimlerden bazılarını ağırlayacak. Bitcoin merkezli konferansta genel olarak kurumların sistemlerine BTC’yi nasıl dahil edebilecekleri tartışılacak. Konferans,

Hem canlı oturumlar hem de önceden kaydedilmiş videolarla devam edecek. Canlı oturumlara katılım ücretsiz olacak ve 21.00 itibarıyla canlı oturumların başlaması planlanıyor.


B-word konferansı, konuşmacıların Bitcoin’in çeşitli yönlerini, artılarını ve eksilerini tartışacakları ve ayrıca BTC hakkındaki en yaygın yanlış anlamalardan bazılarını çürütecekleri çeşitli bölümlere ayrılmış durumda.

Etkinliğin ana konuşmacıları arasında Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey, SEC komisyon üyesi Hester Peirce ve Ark Invests CEO’su Cathie Wood’un yanı sıra kripto sektöründen birkaç önemli isim yer alacak.

Jack Dorsey ve Elon Musk karşı karşıya gelecek

B-Word konferansının en çok beklenen kısmı, büyük bir Bitcoin savunucusu olan Jack Dorsey ile tek bir çeyrekte bir Bitcoin kahramanından istenmeyen adama dönüşen Tesla CEO’su Elon Musk arasındaki görüşme olacak. Bitcoin’deki en etkili iki kişinin zıt görüşleri herkesin sabırsızlıkla beklediği bir şey.

İnsanlar, ikisi arasındaki tartışmanın oldukça epik olacağına inanıyor, her ikisi de BTC hakkında farklı görüşlere sahip. Bir yandan, Dorsey liderliğindeki Square Inc, BTC’nin etrafında bütün bir ekosistem inşa etmeyi planlarken Tesla, Bitcoin ödeme hizmetini duyurduktan sadece haftalar sonra durdurdu.

Musk, madencilik enerjisinin çoğunluğunun temiz olmadığını iddia ederek enerji endişelerini yeniden alevlendirdi. Dorsey, Proof of Work’ün Bitcoin’in merkezsiz olma anahtarı olduğuna inanan bir Bitcoin anlayışını koruyor.

Hem Dorsey hem de Cathie Wood’un daha önce Musk’ın iddialarını çürüttüğü göz önüne alındığında, bu yaklaşan canlı etkinlikte bir tartışma konusu olabilir.

Konferansın web sitesi üzerinden kayıt olarak canlı oturumları takip edebilirsiniz.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kanada Merkez Bankası'ndan geri adım: CBDC faydalı olabilir

Kanada Merkez Bankasından geri adım: “CBDC faydalı olabilir”

Kurumsal yatırımcıların 5 yıllık Bitcoin yatırım planı

Kurumsal yatırımcıların beş yıllık Bitcoin yatırım planı