in

Avalanche’te yükseliş durmuyor – fiyat nereye gidecek?

Avalanche’te yükseliş durmuyor – fiyat nereye gidecek?
Avalanche’te yükseliş durmuyor – fiyat nereye gidecek?

Kripto Para Haber – Avalanche (AVAX), Eylül ayında tam ana ağının piyasaya sürülmesinden bu yana bir hareketlilik yaşadı.

Platform, özel menkul kıymetler ihraç etmek ve yönetmek için dijital menkul kıymetler için birincil ihraç ve uyum platformu olan Securitize ile işbirliği yaparak kripto kullanıcılarının özel sermaye piyasalarından yararlanmasını sağladı.


Ortaklık ne sağlıyor

Avalanche, Roche Cyrulnik Freedman LLP ve Republic Advisory Services arasındaki ortaklık, yatırımcıların kripto kullanıcıları için yeni bir varlık sınıfının fırsatlarını açarak Litigation fonundan yararlanmasına olanak tanıyor.

Bunlarla birlikte Avalanche, DEX’ler, Synthetics, tahmin piyasaları ve daha fazla benzer projeyle ortaklık kurdu.

Bu etkinlikler halihazırda tamamlanmış olsa da, yaklaşan Apricot ana ağ yükseltmesi, piyasa katılımcıları tarafından merakla izlenebilir. Devam etmekte olan bir diğer olumlu gelişme ise, ERC-20 ve ERC-721 varlıklarının Avalanche ve Ethereum arasında hareket etmesi için bir köprünün entegrasyonudur.

Teknik analiz

AVAX 4 Ocak’ta 3.2283 $’dan bugün 8.2356 $’ a yükseldi ve kısa sürede %155 artış gösterdi. Güçlü bir yükseliş trendinde, düzeltmeler genellikle üç günden fazla sürmez ve bu 31 Aralık’ta başlayan mevcut yükselişte görülebilir.


Boğalar, bugün fiyatı 7,50 dolarlık direncin üzerine çıkardı ve 10,42 dolara ve ardından 12,20 dolara ulaşabilecek yükseliş trendini sürdürdü.

Son birkaç gündeki yükseliş, göreceli güç endeksini (RSI) aşırı alım bölgesine itti. Bu, olgun bir rallide aşırı bir alıma işaret ederken, yeni bir yükseliş trendinde, gücü gösterir.

AVAX / USD paritesi gerileyerek 11 Ocak gün içi en düşük 5,72 $’ın altına düşerse, bu yükseliş görünümü geçersiz hale gelecektir.

Böyle bir hareket, fiyatı 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (4,84 $) çekebilir.

Böyle bir durumda parite bir sonraki trend hamlesine başlamadan önce birkaç gün konsolide olabilir.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi – işte nedeni

Popüler altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi – işte nedeni

Son günlerin sükse yapan Altcoin’inde yükseliş devam edecek mi?

Son günlerin sükse yapan Altcoin’inde yükseliş devam edecek mi?