in , , ,

7 Kasım XRP fiyat analizi: Swell konferansı gölgesinde XRP’de son durum

XRP fiyatı
Analistler % 12’lik sert düşüşe rağmen XRP fiyatından neden umutlu?

XRP, dün yüzde 3,15 oranında yükselişle 0,3173 dolara kadar yükseldi. Bu hareket 30 sent barajını geçmek için önemli bir adımdı. Ancak yeni gün başlangıcında Ripple tokeni kazanımlarını eriterek şu ana kadar yüzde 4,24 düşüşle yeniden 0,29 dolar bandına yerleşti.

Bugünkü XRP düşüş hareketinin ise 200 saatlik ortalama değerinde (0,2957 dolar) destek bulduğunu görüyoruz. Bu destek noktası ayrıca günlük XRP/USD grafiğinde Bollinger orta bandına da denk gelmesi açısından daha sağlam bir destek noktası olarak dikkat çekiyor.

XRP’nin 0,2957 dolar desteğinin kırılması durumunda XRP’nin 4 saatlik görünümdeki 200 mumluk hareketli ortalamaya doğru hareket edebileceğini görebiliriz. Bu durumda XRP/USD, 0,2865 dolar fiyatını test edebilir.

Gün içerisinde bu pivot seviyesinde alışların gelmesi durumunda XRP’nin yeniden 30 sent bandına geri dönebileceğini görebiliriz.

XRP fiyatı için önemli teknik göstergelerde son durum

Önemli teknik göstergelerde XRP/USD’nin kısa vadeli düşüş hareketini destekler nitelikte bir geri dönüş sinyali için saatlik görünümde Stokastik RSI’nın sinyal seviyelerinin yukarı dönüp 20 seviyesinin üzerine çıktığını görmek gerekiyor.

Ayrıca şu an 39 seviyelerinde bulunan RSI’nın 50 seviyesinin üzerine çıkmasını beklemek gerekiyor. Diğer bir aşırı alım-satım sinyali üreten osilatör CCI, ise şu an aşırı satım koşullarını teyit eden başka bir gösterge.

Bugün başlayan Swell konferansı sırasında yaşanan gelişmeler ve yapılan açıklamalar, XRP fiyatında önemli dalgalanmalara neden olabilir.


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ABD perakende devi Walmart

Walmart, Ripple ortaklarıyla uluslararası bir para transferi pazarı geliştirecek

29 Nisan Tezos analizi: XTZ için sıradaki durak neresi?

Coinbase’in Tezos ‘stake‘ işlemleri duyurusu XTZ’yi uçurdu