in , ,

27 Kasım Chainlink fiyat analizi: LINK için beklenen seviyeler, önemli noktalar

Chainlink fiyat analizi: LINK yükselecek mi? Detaylı teknik görünüm, beklenen yön, kritik seviyeler
Chainlink fiyat analizi: LINK yükselecek mi? Detaylı teknik görünüm, beklenen yön, kritik seviyeler

Kripto Para Haber – Chainlink fiyatı, gün boyunca piyasalara hakim olan hafif düşüş ivmesiyle 12,608 dolardan açıldı. Alıcılar, destek seviyelerini savunmak için yapılan birçok denemeye rağmen gerçek bir ivme yakalayamadı. Şu anda varlık 12 dolardan işlem görüyor. Bu da günün açılış fiyatından beri yüzde bir düşüş anlamına geliyor.

27 Kasım Chainlink fiyat grafiği27 Kasım Chainlink fiyat grafiği

Chainlink fiyatı, ilk mum fiyatı 12,40 dolar seviyesine düşürdüğü için güne sert bir başlangıç ​​yaptı. Alıcılar bir geri dönüş başlattı, ancak yeterince ivme kazanamadı ve fiyat 12,92 dolara ulaştıktan sonra düşüşe geçti. TSİ 05.30 ile 10.30 arasında, alıcılar 12,45 dolardaki destek seviyesini savundular ancak tükendi ve fiyat düşüşüne devam etti.

Reddedildikten sonra, fiyat şimdiye kadar fiyat için bir destek seviyesi olarak hareket eden 12 dolar fiyat seviyesine geriledi. O zamandan beri fiyat çapraz bir düzende hareket ediyor.

MACD kısa vadeli grafikte yükseliş gösteriyor ancak iki EMA birbirine yakın hareket ediyor ve yükseliş elde edebileceğini gösteriyor. RSI ise tarafsız kalıyor ve herhangi bir sinyal vermiyor.

Kasım 2020 Chainlink fiyat grafiği
Kasım 2020 Chainlink fiyat grafiği

Alıcılar başlangıçta bir ralli başlatmaya çalıştılar ancak ivme eksikliği nedeniyle başarısız oldular. Fiyat hareketi düşüşe geçti ve 9,80 dolarda kilit destek buldu, bu noktada alıcılar trendi tersine döndürmeye başladı. Fiyat 13 doların üzerine çıktı ancak bu seviyede desteği sürdüremedi ve 11,50 dolara düştü.

Chainlink için bundan sonra neler olabilir?

Göstergeler aşırı fiyatlanmış bölgeden tarafsız bölgeye geçerken fiyat hareketi konsolide oldu. 16 Kasım’da, dalga benzeri yükseliş hareketinin fiyatı yükseltmesiyle birlikte ivme alıcılara yöneldi. Fiyat hareketi 14 doların üzerinde dirençle karşılaştı ancak kısa bir düzeltmenin ardından 16 dolara tırmanmaya devam etti. 24 Kasım’da, fiyat 16 dolar sınırını geçti, ancak çok sayıda girişime rağmen seviyenin üzerine çıkamadı ve 11,50 doların altındaki bir destek seviyesine gerilediği için reddedildi.

Teknik göstergelerde MACD düşüş eğilimi gösteriyor ancak iki EMA’nın yakınsamasıyla birlikte yükselişin tersine döndüğünü gösteriyor. Bu arada RSI aşırı satıma yakın seyrediyor ve bu da yükseliş eğiliminin yakın olabileceğini gösteriyor.

Fiyat 11,50 dolarlık desteğe yaklaştıkça alıcılar trendin tersine dönme fırsatına sahip oluyor. Öte yandan, fiyat düşerse alıcılar 9,78 dolara kadar güçlü bir destek bulamayacak.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkat: Bitcoin yeniden yükselişe geçmeden önce bu seviyeye düşebilir!

1,3 milyar dolarlık Bitcoin opsiyonu bugün sonlanıyor: Fiyat etkilenecek mi?

CME Bitcoin vadeli işlemlerinde kaldıraçlı fonlar, satış pozisyonlarıyla rekor kırıyor

Bitcoin vadeli işlemlerde zirvenin sahibi el değiştirdi! OKEx geçildi: Bu neyin göstergesi?