in ,

24 Mart Ripple analizi: XRP karmaşık bir seyir izliyor

24 Mart Ripple analizi: XRP karmaşık bir seyir izliyor
24 Mart Ripple analizi: XRP karmaşık bir seyir izliyor

Piyasadaki kargaşa yatırımcıları paniğe sürüklüyor. Koronavirüs pandemisinin geleceği bilinemezken kripto para piyasasının da ilerleyen günlerde izleyeceği seyir tahmin edilemiyor. Kripto pazarının toplam kapitalizasyonuna baktığımızda, 2020’nin başından beri elde edilen tüm kazanımların yıkıldığını ve kayıp zincirinin önüne geçebilecek önemli bir etmenin henüz olmadığını görüyoruz. Ripple (XRP) da bu gidişattan etkilendi.

Piyasadaki belirsizlik sürüyor

Bitcoin’in son birkaç günlük fiyat hareketleri, piyasanın bugünlerde daha da belirsiz hale geldiğini gösteriyor. 10 gün önce fiyatı 4 bin doların altına düşen Bitcoin, birkaç gündür 6 bin dolar seviyesiyle dans ederken bugün 6.500 doları aşmayı başardı.


XRP ise son 5 gün içinde 0,17 ila 0,14 dolar arasındaki dar fiyat aralığında kaldı. 20 Mart’a kadar, fiyat toparlanmaya devam etti ve reddedildiği 0.1744 doların üzerine tekrar çıktı.

Ripple (XRP) son 24 saatte biraz toparlandı

Güçlü geri çekilme, Ripple fiyatını 15 sentin biraz altına indirdi ve bu seviyenin altındaki destek seviyeleri iki kez test edildi. %50 fib seviyesinin üzerindeki fiyatlar potansiyel direnç seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Dün öğleden sonradan beri, XRP fiyatı yükseliş eğilimi göstermeye başlamış gibi görünüyor. Ayrıca 50 günlük SMA hattı 200 günlük SMA hattının altında olduğu için hareketli ortalamalar düşüş aşamasında.

MACD göstergesi, histogramdaki sıfır çizgisinin üzerinde. Ancak RSI 54’te sabit görünüyor.

Dün TSİ 15.00’e kadar, Ripple fiyatı 0,14 dolar (önemli destek seviyesi) seviyesinde konsolide olmaya devam etti. Bundan sonra, %8.03’lük keskin bir artışla 16 sente ulaştı. Bu haberin yazıldığı esnada XRP, günlük %8 artışla 0,162 dolardan işlem görüyor.

cryptonewsz

FED “sonsuz para” basabileceğini açıkladı: Bitcoin için anlamı ne?


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 Ağustos Bitcoin fiyat analizi: Destek ve direnç noktaları, beklenen yön ve çok daha fazlası

24 Mart Bitcoin analizi: BTC olumlu işaretler veriyor

2020 Bitcoin rallisi neden öncekilerden farklı? Raoul Pal açıkladı

Analiz: Bitcoin bu seviyeyi kırarsa 7 bin 700 dolara yürüyebilir!