in , ,

12 Haziran kripto para piyasaları özeti

Bitcoin yeniden 18.000 doları kazanırken XRP, Spark snapshot sonrası düşüşte
Bitcoin yeniden 18.000 doları kazanırken XRP, Spark snapshot sonrası düşüşte

12 Haziran Çarşamba, kripto para piyasaları toplam değeri, 255,8 milyar dolar olarak devam ediyor. Dünkü sermaye miktarını koruyan kripto para pazarları az da olsa fon artışı yaşadı.

Son 24 saatlik ortalama hacim ise 62 milyar dolar seviyesinde devam ederken dün ile aynı çizgide olduğu görülüyor.


Piyasaların en değerli kripto parası Bitcoin’in (BTC) ise 8.000 doları kırma mücadelesi devam ediyor. Dünkü kapanış 8.000 dolar seviyesini geçmesine rağmen bu seviyenin üzerinde kalmayı başaramayan Bitcoin, günü 7.930 dolar seviyelerinde kapattı. Gün içerisindeki en kritik hareket, 8.000 dolar engelini aşmak olacak.

İlk 20 kripto para içinde Litecoin (LTC), bugünde dikkat çekmeye devam ediyor. LTC’nin son 24 saatte yüzde 7,75 oranında yükseldiğini görüyoruz. LTC’yi yaklaşık yüzde 5 getiri oranıyla Binance coin (BNB) ve Cardano (ADA) izliyor.

Kripto 20’nin son 24 saatlik performansı + yüzde 1,27 olarak gerçekleşirken bu düşük getiri oranı piyasaların sakin seyrettiğini gösteriyor.

12 Haziran Kripto-10 destek direnç seviyeleri

Piyasa değerine göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın gün içi kritik seviyeleri olarak görebileceğimiz destek ve direnç noktalarını şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21Shares SIX Exchange'de popüler altcoin’in ilk ETP'sini başlatıyor

Sharding nedir? Kurumsal Blockchain adaptasyonu için anlamı ne?

Ethereum Classic atlantis hard forku

Ethereum Classic (ETC) Atlantis yükseltmesini öne çekebilir