in , ,

Yeni Ethereum adreslerindeki hızlı artış bu katman 2 çözümüyle gerçekleşiyor

Yeni Ethereum adreslerindeki hızlı artış bu katman 2 çözümüyle gerçekleşiyor
Yeni Ethereum adreslerindeki hızlı artış bu katman 2 çözümüyle gerçekleşiyor

Kripto Para Haber – Katman 2 ağında 10.000’den fazla Ethereum adresi görüntülenmesiyle Optimism’e ilgi artmaya devam ediyor.

Resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru sonrasında Optimism ağında 10.000’den fazla benzersiz Ethereum adresi ortaya çıktı. Gönderiye göre, ” adıl büyük haber” gelecek hafta açıklanacak.


Potansiyel yatırımcılar, Ethereum için yeni ölçeklenebilirlik ek desteğin gelecek hafta bir airdrop ilan edeceğini veya token basacağı hakkında spekülasyonlar ürettiler. Ancak cömert token airdrop’u gelecekteki fiyatı için iyi bir şey olmayacağından, tüm yatırımcılar bu konuda aynı iyimserliği paylaşmıyor.

Optimism, kullanıcıların ağ üzerinde önemli ölçüde daha düşük ücretlerle işlem yapmalarını sağlayan Ethereum için bir Katman-2 çözümü. Proje kendisini, ürünlerinin hem hissedarlarına hem de kullanıcılarına karşı sorumlu bir şekilde faaliyet gösterecek topluma faydalı bir şirket olarak görmekte.

2. katman çözümleri, Katman 1 olarak kabul edilen ana Ethereum ağının üzerinde çalışan farklı ağlardır.

Katman 2 çözümleri nasıl çalışır?

Bu tarz çözümler, kullanıcıların ana ağı kullanırken genişletilmiş işlevleri kullanmalarına olanak tanıyan çeşitli akıllı sözleşmeler olarak işlev görür. 2. katman çözümleri, ana ağ üzerinde çalışırken etkileşimli olabilmek için ağın ana protokolünde herhangi bir değişiklik yapılmasını gerektirmez. Katman-2 çözümlerinin en yaygın kullanımı, ödemelerin ölçeklenebilirliğidir.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ripple SEC davası: SEC mahkemenin talep ettiği belgelere yanıt vermiyor!

Ripple SEC davası: SEC mahkemenin talep ettiği belgelere yanıt vermiyor!

Bitcoin fiyat analizi: BTC 20 EMA'da direnci test ediyor

Kritik bölgenin üstüne yerleşmeye çalışan Bitcoin için sırada bu hamleler var!