in ,

Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e katılıyor

Türk kripto para borsası Makropa kapanma kararı aldı
Türk kripto para borsası Makropa kapanma kararı aldı

Dünyanın en önemli kripto para konferanslarından “Blockchain Economy Istanbul Summit” 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain’in geleceğini tartışmak için 20 Şubat’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Konferansın sponsorlarından biri ve katılımcısı olan Makropa.com çalışmalarını ve yeni hedeflerini fuarda ziyaretçilerine aktaracak. Makropa.com Genel Müdürü Murat Basri Helvacıgül, fuara katılım gösteren ilk 5.000 kişiye başlangıç üyeliği ile 10 TL bakiye + 50 Makrocoin ve 3 ay komisyonsuz alışveriş hediye edeyeceklerini belirtti. Türkiyenin en gelişmiş kripto alım satım platformu makropa.com çalışmalarını ve yeni hedeflerini fuarda ziyaretçilerine aktarmak için sabırsızlanıyor.


Makropa 7/24 işlem yapmaya olanak tanıyor

2018 yılında kurulan ve Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformu olan Makropa.com kendi geliştirdiği borsa platformuna, gelişmiş bilgi teknolojileri alt yapısına, profesyonel destek ekibine ve yüksek güvenlik standartlarına sahip. Makropa platformu üzerinde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Kullanıcılar banka havalesi ve Papara sistemi ile TL yatırıp istedikleri kripto parayı satın alabilirler. Makropa kullanıcılarına gelişmiş güvenliğe sahip kripto para cüzdanları sunar. Kullanıcılar kripto paralarını kripto para cüzdanlarında güvenle saklayabilirler. Makropa platformu 7/24 yatırım işlemi yapmaya olanak tanır. Kullanıcılar banka havalelerini mesai sonrası da gerçekleştirebilir ve alış satış işlemlerine devam edebilirler.

Yüksek Güvenli Altyapı

Makropa altyapısı bağımsız güvenlik kuruluşları tarafından sızma testlerinden geçirilmiştir. Makropa’da tüm kripto paralar güvenli soğuk cüzdanlarda saklanır. Makropa platformu 7/24 güvenlik şemsiyesi altındadır.

Macro Coin ile Türkiye’nin yerli , dinamik yeni nesil kripto parası geliyor..

Makropa.com kullanıcıları yaptıkları her alım-satım işleminde Makro Coin kazanırlar. Makro Coin, Türkiye’nin bir numaralı kripto parası olmayı hedeflemektedir.

Makropa.com Hakkında

Makropa.com, Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformudur. 2018 yılında kurulan Makropa, kendi geliştirdiği borsa platformuna, gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısına,profesyonel bir destek ekibine ve yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Makropa’nın vizyonu Türkiye’de kripto parayı geniş kitlelere tanıştırmak ve gelecekte kripto para piyasasında global bir oyuncu olmaktır.

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu altcoin yılın başından beri yüzde 75 yükseldi! BTC’yi geçebilir mi?

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin’in 740.000 dolarlık boğa koşusu , XRP, Ethereum, TRON, EOS, Stellar, NEO, Binance Coin ve daha fazlası

Bitcoin devler arenasında: İki devlet arasında kripto ile ticaret başladı

Bitcoin devler arenasında: İki devlet arasında kripto ile ticaret başladı