in , , ,

İlk 10 kripto para 20 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

Toplam kripto para piyasası sermayesi 20 Nisan itibarıyla 181,7 milyar dolar olarak kaydediliyor. Ayrıca bu sermaye rakamının haftanın en yüksek değerine ulaşması da önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para pazarlarında son 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise 44,6 milyar dolar olarak devam ediyor.

20 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ünlü analistten çarpıcı Bitcoin ve Litecoin öngörüsü

Flaş kripto para haber: Binance CFO’sundan Bitcoin OTC hacmine yönelik açıklama, EY’dan yeni Ethereum tabanlı platform ve daha fazlası…

Bitcoin yatırımcıları dikkat: Uzmanlara göre 3 bin doların altı görülebilir!

Kripto pazarlarına genel bakış: 20 Nisan öne çıkan kripto paralar