in ,

Ethereum’u (ETH) 100 kat arttırabilecek proje onaylandı

Ethereum (ETH), piyasa hacmine göre en büyük ikinci kripto para birimi, şu anda 213,92 dolar değerinde işlem görüyor. Bununla birlikte, ETH’nin fiyatının birkaç ay içinde 100 kat daha fazla yükselmesi için daha yüksek bir şans bulunuyor. Almanya mali düzenleyicisinin, Alman gayrimenkulüne dolaylı bir yatırım yolu olarak Ethereum ile satın alınabilecek 280 milyon dolar değerindeki token bazlı tahvilleri onaylaması bu düşüncenin asıl sebebi.

Ethereum 200 doların üzerinde mücadele ediyor

Berlin merkezli bir Blockchain şirketi, emlak tarafından desteklenen Blockchain bazında tahvil ihraç etmek üzere BaFIN’den onay aldı. 23 Temmuz 2019’da yapılan bir duyuruda, Fundament, düzenleyicinin onayının bir sonucu olarak, 250 milyon Avro (280 milyon dolar) değerinde halka arz olacağını açıkladı.

Halka arz sırasında ETH ile satın alınacak token temelli tahviller

Aynı şekilde, tokenize edilmiş emlak bonoları halka arz sırasında her biri 1 euro nominal değerde sunulacaktır. Tokenlenmiş tahviller ayrıca bir ödeme yöntemi olarak euro veya Ethereum kullanılarak herhangi bir miktarda (en az 1 euro) satın alınabilir.

Sonuç olarak, Almanya’nın emlaklarına değişken faiz oranlarında 50 Euro’ya kadar yatırım yapmak isteyen belirli bölgelerdeki kripto fanatiği, bunun yerine Ethereum ile ödeme yapmayı seçebilir. Ayrıca, token satışı, Ethereum Blockchain üzerinde piyasaya sürüleceği 2019 Ağustos’unda başlayacak. Süreç, 2017 ve sonrasında İlk Para Teklifleri (ICO’lar) arasında dikkate değer olan standart prosedürü benimseyecek.

Bildirildiğine göre, Fundament’in tokeni, Hamburg, Frankfurt ve Jena gibi bölgelerde beş inşaat projesiyle desteklenecek. Mikro apartman daireleri, öğrenci apartman daireleri, kreşler ve bakım evleri gibi ticari ve konut mülkleri, portföyün tamamlanmasının ardından satışa sunulacak.

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin ödemeleri, artık 73 yeni ülkede mevcut!

Bitcoin ödemeleri, artık 73 yeni ülkede mevcut!

Bir ülke daha Bitcoin düzenlemelerini uygulamaya koyuyor

Bir ülke daha Bitcoin düzenlemelerini uygulamaya koyuyor