in ,

Blockstream CEO’sundan çarpıcı Bitcoin tahmini: “Bir gecede 20 bini görebiliriz!”

Silk Road kurucusundan “akıllara zarar” Bitcoin tahmini!
Silk Road kurucusundan “akıllara zarar” Bitcoin tahmini!

Geçen hafta tarihinin en büyük çöküşlerinden birini yaşayan ve son birkaç gün içinde büyük bir toparlanma kaydeden Bitcoin, şu günlerde son derece volatil bir seyir izliyor. Piyasa yatırımcıları bu devasa fiyat dalgalanmaları sebebiyle BTC’ye “güvenilir olmayan bir yatırım” olarak bakıyor.

Ancak kripto endüstrisinde oynaklık, sıradan bir davranış olarak kabul ediliyor. Bitcoin yatırımcıları bu kadar yüksek bir oynaklığa alışkın ve fiyatın bu yıl yüksek geri kazanımlar elde etmesini bekliyorlar.


“Bitcoin bir gecede 20 bin doları görürse şaşırmam.”

Son olarak Blockstream CEO’su Adam Back, Bitcoin’in bir gecede 20 bin dolara ulaşması halinde şaşırmayacağını ifade ettiği bir açıklama yaptı. Back, piyasa koşulları göz önüne alındığında, dijital varlığın bu fiyata ulaşmasının ve aynı gece içinde 16.000 dolara çekilmesinin mümkün olduğunu ifade etti.

Varlık, geçmişte böyle sıra dışı hareketler yapma kabiliyeti gösterdiğinden, Back’e göre bunların hiçbiri şaşırtıcı olmayacaktır.

Adam’ın tweet’i bir hayale atıfta bulunsa da, tahmin Bitcoin’in son performansı göz önüne alındığında akla yatkın görünüyor. Kripto para dört hafta içinde %80’in üzerinde kazanç sağladı ve geçen hafta yarı yarıya düştü.

zycrypto

Kripto para piyasası çökerken bu altcoin yüzde 80 fırladı!


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MoneyGram kripto para alanında gelişmeyi sürdürüyor: Kritik ATM hamlesi geldi

MoneyGram, bugüne dek sattıkları toplam XRP miktarını açıkladı

Bitcoin dibi gördü mü? Kripto para analistleri açıklıyor

Bitcoin dibi gördü mü? Kripto para analistleri açıklıyor