in ,

Bitcoin fiyatı ne olacak? İşte 3 ünlü analistten çarpıcı fiyat tahminleri

Bitcoin fiyatı ne olacak? İşte 3 ünlü analistten çarpıcı fiyat tahminleri
Avustralya Eyaleti politikacıları Bitcoin’e yatırım yapıyor

Bitcoin baskı altında çatlamaya devam ediyor. Bu makaleyi yazma zamanı itibariyle BTC tekrar 10.000 dolarlık fiyat noktasının sınırına yaklaştı. Bu aşağı yönlü harekette altcoin’ler, pazar liderine şaşırtıcı bir şekilde ayak uydurdu. Ethereum, XRP ve diğer büyük kripto para birimleri, Bitcoin ile aynı oranda işlem görerek yüzde olarak aynı değere yakın düştü. Analistler, Bitcoin’in Mayıs veya Haziran aylarında net bir direnç seviyesi olarak davranan 10.000 doların altında bir günlük veya haftalık mumu kapatması durumunda BTC’nin daha da düşebileceğini öne sürüyor.

Chonis Trading: “Bitcoin en fazla 8.500 dolara kadar düşebilir.”

Analistlerin çoğuna göre, mevcut seviyelerden daha fazla düzeltme yapmak Bitcoin’in en az 8.500 dolara düşmesine neden olacak. Ünlü bir kripto para analitiği analisti Chonis Trading, BTC’nin bir sonraki düşüşte 8.500 dolarda duracağını  iddia ediyor.

Crypto Kea: “Bitcoin 5.957 dolara kadar düşebilir.”

Bazı analistler BTC’de Chonis Trading’den biraz daha fazla düşüş ön görüyor. Tecrübeli bir analist olan Crypto Kea, öngörülerinde BTC’nin son boğa piyasasının ilk ayak izlerini takip etmesi gerektiğini yazdı. Yani analiste göre BTC fiyatı, 5.957 ABD dolarına kadar düşebilir. Ancak analist tahminin ilerleyen kısımlarında BTC için “en muhtemel hedefin”  7.505 dolar olacağını ve şu anki Bitcoin fiyatında %25’lik bir düşüş olacağını vurguluyor.

Bloomberg:  Bitcoin önümüzdeki günlerde daha fazla düşebilir

Bitcoin (BTC), 9.100 ABD dolarına düştükten sonra fiyatı 10.800 dolara çıkarmayı başardı. Yazım sırasında ise ralli durdu, kripto para birimi düştü. Bu güçlü sıçramaya rağmen, Bloomberg geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in daha da düşebileceğini öne sürdü.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin tahminleri tutan Brandt’tan inanılmaz BTC ve altcoin tahmini

Bitcoin en fazla ne kadar düşebilir? İşte analist görüşleri

Başarılı analist: “Bitcoin’de mükemmel bir satın alma sinyali geliyor.”

Teknik analist: “Bitcoin’i bu fiyattan almak en iyi satın alma fırsatıdır!”