in ,

Analist: “Veriler şaşırtıcı! Ripple patlamaya hazır görünüyor.”

Ripple için olumlu gelişme: SBI Remit, dev bankayla iş birliği yapıyor
Ripple için olumlu gelişme: SBI Remit, dev bankayla iş birliği yapıyor

Popüler bir analist olan Adam Lee’ye göre,  Ripple’ın XRP’i sessizce bir geri dönüşe hazırlanıyor olabilir. Çünkü ham veriler, şaşırtıcı… Adam Lee’ye göre veriler büyük büyüme konusunda bize bilgi veriyor.

Adam Lee: “Bu faktörlere göre Ripple (XRP) ralliye hazır!”

Daha önce xRapid olarak bilinen Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite servisi olan ODL’yi kullanarak, Meksika ve Filipinler’deki varış noktalarıyla ABD veya Avrupa’da gerçekleşen transferlerde Eylül ayının tamamında %80 artışla büyük bir yükseliş yaşandı. Bu yeni kullanıcılar kimler? Göçmen işçiler, eve para gönderiyorlar. Bağımsız bir analist, XRP’nin akışını izledi ve ODL’yi kuran borsalardaki hareketi kaydetti. Bunlar arasında Meksika’daki bora Bitso, Filipinler’de bulunan Coins.ph, Avrupa’da bulunan Bittrex ve Bitstamp bulunuyor. CoinMarketCap’in verilerine kısa bir bakışta, bu makalenin yayınlanmasından önceki son 24 saat içinde Adam Lee’ye göre 1,5 milyon dolarlık XRP’nin Meksika Pezosu ile eşleştirildiği görüldü.

Bu, Ekim’in şu anda, Eylül’de, 189 milyon dolar olan Meksika ve Filipinler’e havale işlemlerinin yapıldığı gibi, Ağustos’a göre %80 daha fazla olduğu anlamına geliyor. Öyleyse bu göçmen işçiler XRP’yi nasıl keşfediyorlar ve neden alternatif kripto yöntemleri arasından seçiyorlar? Haziran ayında yapılan anlaşma yürürlüğe girdi. Adam Lee’ye göre Ripple MoneyGram’da 50 milyon dolarlık hisse almayı kabul etti ve MoneyGram şu anda sınır ötesi ödemelerde XRP kullanmaya başlamayı kabul etti. Adam Lee’ye göre dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktör, birçok Ripple ile çalışmaktan korkan birçok kişi, SEC’in XRP’yi lisanssız bir menkul kıymet olarak sınıflandırmasından endişe duyuyordu. Ancak Adam Lee’ye göre Coinbase ve Moneygram hamleleri ile bu korkuların büyük ölçüde ortadan kalktığı görülüyor. Adam Lee’ye göre bu engellerin kaldırılmasıyla XRP için büyük bir ralli yaklaşıyor olabilir.

Globalcryptopress

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
bitwise bitcoin etf

Bitwise’ın Bitcoin ETF’si bir hafta içinde onay alabilir

Ünlü milyarderden Bitcoin ve altcoin’lere yönelik yatırım tavsiyesi

Ünlü milyarderden Bitcoin ve altcoin’lere yönelik yatırım tavsiyesi